BASTEN LEIJH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

BASTEN LEIJH

Produkty projektanta: Basten Leijh

Absolwent Design Academy Eindhoven, projektant produktu skupiający się na opracowywaniu koncepcji i doradztwie strategicznym oraz projektowaniu. Celem jest tworzenie produkcji łączących formę i funkcję: ponadczasowych produktów pełnych charakteru, które w innowacyjny i zaskakujący sposób odpowiadają na potrzeby konsumentów.
W razie potrzeby Basten Leijh może utworzyć zespół ekspertów, którzy doprowadzą do końca wszystkie aspekty zadania.
Z jego wiedzy korzysta również Roels, gdzie został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym. Roels produkuje miękkie siedzenia, które od 25 lat zaopatruje organizacje detaliczne i dealerów w Holandii i Belgii. Jest także partnerem Pedalfactory, firmy zarządzającej produkcją Sandwichbikes.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek