SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Pupil Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Pupil

KOD: 250sdmodularlightinginstrumentspupil

ID: 119638

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBasten Leijh
ProducentModular Lighting Instruments
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Modular Lighting Instruments Pupil

Regulowany reflektor LED częściowo wpuszczany

Projektant: Basten Leijh
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2019

Opis

Nic poza nieoczekiwanym, PUPIL jest pełen niespodzianek i sprzeczności. Wykorzystując naturę jako swoją muzę, holenderski projektant Basten Leijh stworzył ten organiczny, dziwaczny kształt: downlighter, który działa odwrotnie. Niezgodność i funkcjonalność pięknie komponują się z naszą nową rodziną, a jest w tym jeszcze więcej, niż na pierwszy rzut oka. Mały i zakrzywiony, owalny kształt kończy się gwałtownie, ścięty pod kątem. Organiczny wzór inspirowany ciekawskimi oczami kraba; PUPIL nie jest dla wyrażenia dyskretnego. Wymaga uwagi. W przeciwieństwie do większości downlightów wpuszczanych, żartobliwie wystaje z sufitu. 

Asymetria i możliwość regulacji PUPIL tworzą układanki optyczne, które sprawią, że wyrażenia będą miały wyrażenia. Wiązka światła i położenie obudowy po prostu nie mogą się ze sobą zgadzać. Aby wiązka światła była skierowana prosto w dół, przechyl obudowę lekko do góry. Aby uzyskać kąt wiązki 30º, skieruj obudowę prosto w dół. Przechyl korpus o 30º, a uzyskasz możliwość orientacji światła pod kątem 60º, aby uzyskać efekt lawowania ścian. Tak jak ten nowy projekt idealnie pasuje do trendu miniaturyzacji, PUPIL pasuje do Twojej dłoni. Dzięki osprzętowi zagłębionemu w suficie, tylko ciekawskie małe oko będzie emitować ciepłe światło, które oświetli wysokiej klasy rezydencje i architektoniczne wyrazy ekspresji w środowiskach hotelarskich i małych butikach.

Pomimo swojej drobnej postury PUPIL radzi sobie z wieloma wyborami. PUPIL jest dostępny z szeroką gamą rozwiązań ściemniania: Tre di, 1-10V, Pushdim i DALI i jest gotowy do podłączenia. Wybierz ciepłe barwy lub wybierz ciepły system przyciemnienia. I znów się zdziwisz. Nasz uparty mały uczeń jest wyposażony w 3 rodzaje magnetycznych akcesoriów przeciwodblaskowych: Honeycomb, Snoot i Crossblade. Wystarczy jedno kliknięcie na przedniej części reflektora.

Basten Leijh

Basten Leijh - zdjęcie projektantaAbsolwent Design Academy Eindhoven, projektant produktu koncentruje się na opracowywaniu koncepcji i doradztwie strategicznym, a także na projektowaniu. Celem jest tworzenie produkcji, które łączą formę i funkcję: ponadczasowe produkty pełne charakteru, które w innowacyjny i zaskakujący sposób zaspokajają potrzeby konsumentów.
W razie potrzeby Basten Leijh może powołać zespół ekspertów, który łączy wszystkie aspekty zadania do dobrego końca.
Jego ekspertyzę wykorzystuje również Roels, gdzie został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym. Roels produkuje miękkie meble do siedzenia, które od 25 lat dostarcza do organizacji detalicznych i dealerów w Holandii i Belgii. Jest także partnerem Pedalfactory, firmy zarządzającej produkcją Sandwichbikes.

Filmy

Tagi

modułowe przyrządy oświetleniowe, Basten Leijh, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory metalowe, Reflektory stalowe, Reflektory ze stali malowanej proszkowo; Reflektory LED, Reflektory regulowane, Reflektory półwpuszczane, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Pupil

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Pupil

Nic poza nieoczekiwanym, PUPIL jest pełen niespodzianek i sprzeczności. Wykorzystując naturę jako swoją muzę, holenderski projektant Basten Leijh stworzył ten organiczny, dziwaczny kształt: downlighter, który działa odwrotnie. Niezgodność i funkcjonalność pięknie komponują się z naszą nową rodziną, a jest w tym jeszcze więcej, niż na pierwszy rzut oka. Mały i zakrzywiony, owalny kształt kończy się gwałtownie, ścięty pod kątem. Organiczny wzór inspirowany ciekawskimi oczami kraba: UCZEŃ nie jest dyskretny. Wymaga uwagi. W przeciwieństwie do większości wpuszczanych opraw typu downlight, żartobliwie wystaje z sufitu. Asymetria i możliwość regulacji UCZEŃ tworzą optyczne puzzle, które sprawią, że ekspresja będzie miała ekspresję. Wiązka światła i położenie obudowy po prostu nie mogą się ze sobą zgadzać. Aby wiązka światła była skierowana prosto w dół, przechyl obudowę lekko do góry. Aby uzyskać kąt wiązki 30º, skieruj obudowę prosto w dół. Przechyl korpus o 30º, a uzyskasz możliwość orientacji światła pod kątem 60º, aby uzyskać efekt lawowania ścian. Tak jak ten nowy projekt idealnie pasuje do trendu miniaturyzacji, PUPIL mieści się w dłoni. Dzięki osprzętowi wpuszczonemu w sufit tylko ciekawskie małe oko będzie promieniować ciepłym światłem, aby oświetlić wysokiej klasy rezydencje i architektoniczne wyrażenia oświetleniowe w środowiskach hotelarskich i małych butikach. Pomimo swojej drobnej postury, UCZEŃ może obsłużyć wiele możliwości. PUPIL jest dostępny z szeroką gamą rozwiązań ściemniania: Tre di, 1-10V, Pushdim i DALI i jest gotowy do podłączenia. Wybierz ciepłe barwy lub wybierz ciepły system przyciemnienia. I znów się zdziwisz. Nasz uparty mały uczeń jest wyposażony w 3 rodzaje magnetycznych akcesoriów przeciwodblaskowych: Honeycomb, Snoot i Crossblade. Wystarczy jedno kliknięcie na przedniej części reflektora.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek