SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard Recessed Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard Recessed

KOD: 250sdmodularlightinginstrumentsmédardrecessed

ID: 119653

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBasten Leijh
ProducentModular Lighting Instruments
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Modular Lighting Instruments Médard

Okrągły reflektor wpuszczany LED

Projektant: Basten Leijh
Rodzaj: Oprawa wpuszczana
Rok produkcji: 2019

Opis

Pożądany design firmy MÉDARD kontynuuje swoją popularną podróż w wyrafinowanych wnętrzach. Wielokrotnie nagradzany design kąpie się w stylu, możliwości regulacji i różnorodności. Jego stacjonarny wariant ma dziwaczne długie nogi modliszki, a Rozciągnięty z gracją rozciąga się dalej w dół, z 1 lub 2 lampami, którymi można się pochwalić.  Miłośnicy MÉDARD mogą teraz bawić się modułowością, jaką oferuje ta rodzina, w jeszcze większej liczbie przestrzeni i eksperymentować z oryginalnymi, rozrywkowymi instalacjami. 

MÉDARD RECESSED rozszerza różnorodność zastosowań. W przeciwieństwie do reszty rodziny, źródło światła MÉDARD RECESSED jest nieruchome, emanując średnim lub powodziowym kątem wiązki. Środowiska hotelarskie, w tym centra odnowy biologicznej i wysokiej klasy przestrzenie mieszkalne, w tym łazienki, będą idealnymi lokalizacjami dla tego nowego członka rodziny z certyfikatem IP55. 

MÉDARD RECESSED jest dostępny w dwóch rozmiarach – 42 i 70 – aby dopasować się do istniejących członków rodziny i stworzyć spójny zestaw. Charakterystyczna zaokrąglona krawędź będzie rozpoznawalna we wszystkich formach, tworząc połączenie rodzinne i jest dostępna w kolorze czarnym lub białym.  Czarny matowy pierścień wewnętrzny firmy MÉDARD pozostaje taki sam we wszystkich wariantach, zwalcza odblaski i zachowuje jednolity wygląd. Połącz MÉDARD z systemem ściemniania: Tre dim, 1-10V, Pushdim lub DALI. Skorzystaj z technologii ciepłych przyciemnień, aby uzyskać jeszcze przytulniejszą atmosferę.

Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard. Dziwaczna natura pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany i wystarczająco mocny, aby zaakcentować przedmioty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku.

Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Basten Leijh

Basten Leijh - zdjęcie projektantaAbsolwent Design Academy Eindhoven, projektant produktu koncentruje się na opracowywaniu koncepcji i doradztwie strategicznym, a także na projektowaniu. Celem jest tworzenie produkcji, które łączą formę i funkcję: ponadczasowe produkty pełne charakteru, które w innowacyjny i zaskakujący sposób zaspokajają potrzeby konsumentów.
W razie potrzeby Basten Leijh może powołać zespół ekspertów, który łączy wszystkie aspekty zadania do dobrego końca.
Jego ekspertyzę wykorzystuje również Roels, gdzie został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym. Roels produkuje miękkie meble do siedzenia, które od 25 lat dostarcza do organizacji detalicznych i dealerów w Holandii i Belgii. Jest także partnerem Pedalfactory, firmy zarządzającej produkcją Sandwichbikes.

Filmy

Tagi

modułowe przyrządy oświetleniowe, Basten Leijh, Medard, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory aluminiowe malowane proszkowo, Reflektory wpuszczane, Reflektory LED, Reflektory ze ściemniaczem, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard Recessed

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard Recessed

Pożądany projekt MÉDARD kontynuuje swoją popularną podróż w wyrafinowanych wnętrzach. Wielokrotnie nagradzany design kąpie się w stylu, możliwości regulacji i różnorodności. Wariant na biurko ma dziwaczne, długie nogi modliszki, a rozciągnięty z gracją rozciąga się dalej w dół, z 1 lub 2 lampami, którymi mogą się pochwalić. MÉDARD . więcej przestrzeni i eksperymentuj z oryginalnymi, rozrywkowymi instalacjami. MÉDARD REESSED poszerza różnorodność zastosowań. W przeciwieństwie do reszty rodziny, źródło światła MÉDARD RECESSED jest nieruchome, emanując średnim lub powodziowym kątem wiązki. Środowiska hotelarskie, w tym centra odnowy biologicznej, i wysokiej klasy przestrzenie mieszkalne, w tym łazienki, będą idealnymi lokalizacjami dla tego nowego członka rodziny z certyfikatem IP55. MÉDARD RECESSED jest dostępny w dwóch rozmiarach – 42 i 70 – aby dopasować istniejących członków rodziny i stworzyć spójny zespół. Charakterystyczna zaokrąglona krawędź będzie rozpoznawalna we wszystkich formach, tworząc połączenie rodzinne i jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. Matowy czarny pierścień wewnętrzny MÉDARD pozostaje taki sam we wszystkich wariantach, zwalcza odblaski i zachowuje jednolity wygląd. Połącz MÉDARD z systemem ściemniania: Tre dim, 1-10V, Pushdim lub DALI. Skorzystaj z technologii warm dim, aby uzyskać jeszcze przytulniejszą atmosferę. Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard . Dziwaczny charakter pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany do oświetlenia LED i jest wystarczająco mocny, aby zaakcentować obiekty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku. Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek