SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard 42 Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard 42

KOD: 250sdmodularlightinginstrumentsmédard42

ID: 119696

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBasten Leijh
ProducentModular Lighting Instruments
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Modular Lighting Instruments Médard

Regulowany reflektor sufitowy LED

Projektant: Basten Leijh
Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Lampa: 1x LED Array 11W
Sprzęt / Transfo: Osprzęt LED wraz z
Zasilanie: 230V
Regulacja: h 355° v 365°
Waga: 0,96 kg
Min. Odległość: 0.1 m
IP: IP20
Test rozżarzonego drutu: 960°
Żywotność źródła: 50 000 godzin(ccc333 )CRI: 90
Lumen: 895lm
Moc oprawy: 13W
Skuteczność: 69 lm/W

Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard. Dziwaczna natura pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany i wystarczająco mocny, aby zaakcentować przedmioty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku.

Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Basten Leijh

Basten Leijh - zdjęcie projektantaAbsolwent Design Academy Eindhoven, projektant produktu koncentruje się na opracowywaniu koncepcji i doradztwie strategicznym, a także na projektowaniu. Celem jest tworzenie produkcji, które łączą formę i funkcję: ponadczasowe produkty pełne charakteru, które w innowacyjny i zaskakujący sposób zaspokajają potrzeby konsumentów.
W razie potrzeby Basten Leijh może powołać zespół ekspertów, który łączy wszystkie aspekty zadania do dobrego końca.
Jego ekspertyzę wykorzystuje również Roels, gdzie został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym. Roels produkuje miękkie meble do siedzenia, które od 25 lat dostarcza do organizacji detalicznych i dealerów w Holandii i Belgii. Jest także partnerem Pedalfactory, firmy zarządzającej produkcją Sandwichbikes.

Odznaczenia

Good Industrial Design

Good Industrial Design

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Filmy

Tagi

modułowe przyrządy oświetleniowe, Basten Leijh, Medard, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory w stylu współczesnym, Reflektory aluminiowe, Reflektory metalowe, Reflektory aluminiowe malowane proszkowo, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Reflektory regulowane, Reflektory półwpuszczane, Reflektory okrągłe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard 42

Oprawa wpuszczana Modular Lighting Instruments Médard 42

Lampa: 1x matryca LED 11W Sprzęt / Transfo: Osprzęt LED w zestawie Zasilanie: 230V Regulacja: h 355° v 365° Waga: 0,96 kg Min. Odległość: 0,1 m IP: IP20 Test rozżarzonego drutu: 96 ° Żywotność źródła: 50 000 godzin CRI: 90 Lumen: 895lm Moc oprawy: 13W Skuteczność: 69 lm/W Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard . Dziwaczny charakter pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany i wystarczająco mocny, aby zaakcentować obiekty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku. Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek