SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Modular Lighting Instruments Médard Desk Zobacz większe

Lampa stołowa Modular Lighting Instruments Médard Desk

KOD: 250sdmodularlightinginstrumentsmédarddesk

ID: 114937

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBasten Leijh
ProducentModular Lighting Instruments
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Modular Lighting Instruments Médard

Regulowana lampa podłogowa LED

Projektant: Basten Leijh
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2017

Opis

Lampa: 1x LED Gu10 5,5W
Przekładnia / Transfo: Transfo/przekładnia nie jest wymagana
Zasilanie: 230V
Regulacja: h 355° v 365°
Waga: 2,75 kg
Min. Odległość: 0.1 m
IP: IP20
Test rozżarzonego drutu: 960°
CRI: 80
( aaa111) Prześwit: 382 lm
Skuteczność: 69 lm/W

Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard. Dziwaczna natura pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany i wystarczająco mocny, aby zaakcentować przedmioty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku.

Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Basten Leijh

Basten Leijh - zdjęcie projektantaAbsolwent Design Academy Eindhoven, projektant produktu koncentruje się na opracowywaniu koncepcji i doradztwie strategicznym, a także na projektowaniu. Celem jest tworzenie produkcji, które łączą formę i funkcję: ponadczasowe produkty pełne charakteru, które w innowacyjny i zaskakujący sposób zaspokajają potrzeby konsumentów.
W razie potrzeby Basten Leijh może powołać zespół ekspertów, który łączy wszystkie aspekty zadania do dobrego końca.
Jego ekspertyzę wykorzystuje również Roels, gdzie został oficjalnie mianowany dyrektorem kreatywnym. Roels produkuje miękkie meble do siedzenia, które od 25 lat dostarcza do organizacji detalicznych i dealerów w Holandii i Belgii. Jest także partnerem Pedalfactory, firmy zarządzającej produkcją Sandwichbikes.

Filmy

Tagi

modułowe przyrządy oświetleniowe, Basten Leijh, Medard, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z aluminium malowanego proszkowo; Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Regulowane lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Modular Lighting Instruments Médard Desk

Lampa stołowa Modular Lighting Instruments Médard Desk

Lampa: 1x LED Gu10 5,5 W Przekładnia / Transfo: transfo/przekładnia nie jest wymagana Zasilanie: 230V Regulacja: h 355° v 365° Waga: 2,75 kg Min. Odległość: 0,1 m IP: IP20 Test rozżarzonego drutu: 96 ° CRI: 80 Lumen: 382 lm Skuteczność: 69 lm/W Natura jest zawsze najlepszą inspiracją dla wspaniałych projektów. Owad patyk zainspirował holenderską agencję projektową Bleijh do zaprojektowania i stworzenia Médard . Dziwaczny charakter pasuje do DNA Modular. Médard jest bardzo wszechstronny dzięki orientowanej głowie. Wersje montowane na szynie i na suficie są doskonałym przykładem portfolio oświetlenia architektonicznego firmy Modular. Médard jest dedykowany do oświetlenia LED i jest wystarczająco mocny, aby zaakcentować obiekty w pomieszczeniu. Świetne towarzystwo do umieszczenia przy łóżku lub na biurku. Teraz dostępne również z ciepłym przyciemnieniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek