Marki

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lista produktów producenta: Scaldaquore

Scaldaquore - poznaj wszystkie produkty designerskiego producenta. Scaldaquore: odkryj ceny, katalogi i nowości

Scaldaquore, marka Erremoda, to firma z Pordenone, która produkuje panele promiennikowe z technologią podczerwieni i minimalistycznym designem. Elastyczne, wszechstronne, wydajne i wyposażone w inteligentny termostat, ogrzewają każde środowisko równomiernie i przy niewielkim zużyciu. Wybór nazwy Scaldaquore miał na celu odtworzenie bliskiego związku człowieka z piecem: na rynku, który w ostatnich latach zepchnął systemy grzewcze do granic domów i starał się je jak najbardziej ukryć, Scaldaquore chce natychmiast zdystansuj się od tej koncepcji, aby zamiast tego podkreślić ludzką stronę projektu i natychmiast zaprezentować się jako rozwiązanie, które można harmonijnie wkomponować w dom.Zasady ochrony środowiska Scaldaquore Grecka zasada Kalòs Kai Aghatosa, „piękne i dobre” jest podstawą filozofii Scaldaquore, która dzięki inteligentnemu termostatowi i nieodłącznym właściwościom paneli promiennikowych, zbudowanych tak, aby nie emitować ani gazu, ani innych toksycznych substancji, nie zanieczyszczają i nie emitują , chroń naszą planetę. Opakowania zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o środowisko, dzięki grafice zaprojektowanej tak, aby zużywać mało atramentu i minimalizować zużycie klejów. Łańcuch dostaw jest zoptymalizowany pod każdym względem, aby zapewnić wysoką -bezpłatne opakowanie do wyboru kurierów z precyzyjną polityką niskoemisyjną.Produkt z zielonym powołaniem musi być trwały, dlatego dbałość o jakość materiałów zawsze była jednym z głównych priorytetów.Korpus i termostat obudowa jest wstrząsoodporna est i wsporniki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać obciążenia znacznie przekraczające wagę paneli. Caldaquore można również dostosować, aby lepiej zintegrować się z każdym otoczeniem: możesz uczynić swój panel wyjątkowym, wybierając ręcznie malowaną wersję artysty bezpośrednio na ceramice lub wysyłając obraz wysokiej jakości. Technologia, która nie tylko jest korzystna dla środowiska, ale radykalnie poprawia doświadczenia ludzi w domach i biurach. Ogrzewanie Scaldaquore zużywa mniej i działa lepiej: nie ogrzewa powietrza, nie ma spalania, zasila dom. Technologiczny, elegancki piec, uważny na planetę i gotowy, by stać się bohaterem domu.

Więcej
Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek