Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Atmosphera Switch Zobacz większe

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Atmosphera Switch

KOD: 250sdSC.SR

ID: 161602

Rok produkcji2019
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atmosphera Switch

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy

Dane techniczne

Ø 50 cm H 54 cm | 6,5 kg

Opis

Switch to okrągły aluminiowy stolik kawowy ogrodowy z blatem z drewna tekowego.

Inspiracja rośnie patrząc na proste rzeczy. Blacha aluminiowa w kolorze białym lub grafitowym na białej fakturze architektonicznej, która tworzy szeroką gamę modułów i tworzy najbardziej odpowiednią kompozycję. Głównymi bohaterami tej kolekcji są modułowe sofy, przywiązane do otoczenia stoliki służące, salony i dobre oświetlenie.

Tagi

Atmosphera, Switch, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe aluminiowe, Stoliki kawowe metalowe, Stoliki kawowe z drewna tekowego, Stoliki kawowe okrągłe, Stoliki boczne, Stoliki kawowe ze zintegrowanym stojakiem na czasopisma, Stoliki boczne w stylu współczesnym Garden, Stoliki boczne Wood Garden, Stoliki boczne Aluminiowe, Stoliki boczne Metal Garden, Stoliki boczne Teak Garden

Napisz opinię

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Atmosphera Switch

Okrągły aluminiowy stolik ogrodowy Atmosphera Switch

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek