SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa przenośna Atmosphera Switch L Zobacz większe

Lampa przenośna Atmosphera Switch L

KOD: 250sdSWL.LN

ID: 128479

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa przenośna
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProducentAtmosphera
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atmosphera Switch

Latarnia aluminiowa

Rodzaj: Lampa przenośna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: SWL.LN

Dane techniczne

ø 28 mm h 35,5 mm | 1,4 kg

Opis

Switch to aluminiowa latarnia.

Inspiracja rośnie patrząc na proste rzeczy. Blacha aluminiowa w kolorze białym lub grafitowym na białej fakturze architektonicznej, która tworzy szeroką gamę modułów i tworzy najbardziej odpowiednią kompozycję. Głównymi bohaterami tej kolekcji są modułowe sofy, przywiązane do otoczenia stoliki służące, salony i dobre oświetlenie.

Tagi

Atmosfera, Przełącznik, Meble ogrodowe, Latarnie, latarnia, Latarnie w stylu współczesnym, Latarnie aluminiowe, Latarnie metalowe

Napisz opinię

Lampa przenośna Atmosphera Switch L

Lampa przenośna Atmosphera Switch L

Włącz jest latarnia aluminium. Największa Inspiracja rośnie patrząc na prostych rzeczy. Białe lub grafit aluminium płytki na białej tekstury architektonicznego, gdzie tworzą szereg modułów i utworzyć najbardziej odpowiedni skład. Bohaterami tej kolekcji są modułowe sofy, stoły sługa przywiązane do środowiska, w salonach i dobrych świateł.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek