FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowy fotel ogrodowy z tkaniny Atmosphera Switch Zobacz większe

Modułowy fotel ogrodowy z tkaniny Atmosphera Switch

KOD: 250sdSC.PC1

ID: 161601

Rok produkcji2019
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atmosphera Switch

Modułowy fotel ogrodowy z tkaniny

Dane techniczne

84 x 91 x 79 cm - siedzisko H 44 cm
21 kg

Opis

Switch to fotel ogrodowy z tkaniny, część systemu modulare.

Nowa sofa modułowa Switch łączy w sobie trzy elementy: narożnik, środkowy i szezlong.
Biała aluminiowa konstrukcja rozwija się w ażurowy wzór, tworząc w swojej przestrzeni najbardziej odpowiednią kompozycję.
Piwnica wykonana jest w efekcie aluminium tekowego, który jest nowym wykończeniem kolekcji 2019. W ten sposób elementy aluminiowe są dobrze wyrażone w kolorze miodowo-tekowym, co zapewnia ciepły i materialny wygląd wraz z długotrwałą odpornością.

Inspiracja rośnie patrząc na proste rzeczy. Blacha aluminiowa w kolorze białym lub grafitowym na białej fakturze architektonicznej, która tworzy szeroką gamę modułów i tworzy najbardziej odpowiednią kompozycję. Głównymi bohaterami tej kolekcji są modułowe sofy, przywiązane do otoczenia stoliki służące, salony i dobre oświetlenie.

Tagi

Atmosphera, Switch, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotel ogrodowy, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z aluminium, Fotele ogrodowe z metalu, Fotele ogrodowe Modułowe, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Modułowy fotel ogrodowy z tkaniny Atmosphera Switch

Modułowy fotel ogrodowy z tkaniny Atmosphera Switch

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek