PRZEGRODY I PARAWANY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aluminiowa przegroda ogrodowa Atmosphera Switch Zobacz większe

Aluminiowa przegroda ogrodowa Atmosphera Switch

KOD: 250sdSW.PV

ID: 161604

Rok produkcji2019
ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Atmosphera Switch

Aluminiowa przegroda ogrodowa

Dane techniczne

100 x 50 x 145 cm |18 kg

Opis

Przełącznik to przegroda ogrodowa.
Objętość 0,7 m³

Inspiracja rośnie patrząc na proste rzeczy. Blacha aluminiowa w kolorze białym lub grafitowym na białej fakturze architektonicznej, która tworzy szeroką gamę modułów i tworzy najbardziej odpowiednią kompozycję. Głównymi bohaterami tej kolekcji są modułowe sofy, przywiązane do otoczenia stoliki służące, salony i dobre oświetlenie.

Tagi

Atmosphera, Switch, Meble ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Przegrody ogrodowe, Aluminiowe przegrody ogrodowe, Metalowe przegrody ogrodowe

Napisz opinię

Aluminiowa przegroda ogrodowa Atmosphera Switch

Aluminiowa przegroda ogrodowa Atmosphera Switch

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek