WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na ręczniki Graff Topaz Zobacz większe

Stojak na ręczniki Graff Topaz

KOD: 250sdgrafftopaz

ID: 193994

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Topaz

Stojak na ręczniki

Opis

Są chwile, kiedy umywalka, próżność i ogólny projekt łazienki wymagają najsłodszego dostępnego kranu. Topaz to ten kran. Delikatny w wyglądzie, ale wykonany z taką samą precyzją, jaka charakteryzuje wszystkie produkty GRAFF, Topaz to najbardziej wszechstronny wybór baterii do przestrzeni przejściowych lub tradycyjnych. Wylewka jest delikatnie zakrzywiona, z fasetowaną podstawą odzwierciedloną w pięknych, niemal wysadzanych klejnotami fasetach uchwytów. Dźwignia rękojeści jest bardzo lekko zakrzywiona – nadając rękojeści wygląd antycznego kałamarza. W polerowanym chromie wygląd jest bardziej przejściowy. Przedstawiony w oliwkowym brązie lub antycznej miedzi Topaz jest klejnotem tradycyjnej łazienki. Dostępna w wersji naściennej, wanny rzymskiej, toalety oraz w zestawie wannowo-prysznicowym równoważącym ciśnienie, głowica prysznicowa swoim sześciokątnym kształtem odzwierciedla fasety Topaz – również w fasetach podstawy wylewki i uchwytów. Naprawdę ponadczasowy produkt.

Tagi

GRAFF, Topaz, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, wieszak na ręczniki

Napisz opinię

Stojak na ręczniki Graff Topaz

Stojak na ręczniki Graff Topaz

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek