GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Graff Topaz Zobacz większe

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Graff Topaz

KOD: 250sdgrafftopaz

ID: 193988

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Topaz

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie

Opis

Są chwile, kiedy umywalka, próżność i ogólny projekt łazienki wymagają najsłodszego dostępnego kranu. Topaz to ten kran. Delikatny w wyglądzie, ale wykonany z taką samą precyzją, jaka charakteryzuje wszystkie produkty GRAFF, Topaz to najbardziej wszechstronny wybór baterii do przestrzeni przejściowych lub tradycyjnych. Wylewka jest delikatnie zakrzywiona, z fasetowaną podstawą odzwierciedloną w pięknych, niemal wysadzanych klejnotami fasetach uchwytów. Dźwignia rękojeści jest bardzo lekko zakrzywiona – nadając rękojeści wygląd antycznego kałamarza. W polerowanym chromie wygląd jest bardziej przejściowy. Przedstawiony w oliwkowym brązie lub antycznej miedzi Topaz jest klejnotem tradycyjnej łazienki. Dostępna w wersji naściennej, wanny rzymskiej, toalety oraz w zestawie wannowo-prysznicowym równoważącym ciśnienie, głowica prysznicowa swoim sześciokątnym kształtem odzwierciedla fasety Topaz – również w fasetach podstawy wylewki i uchwytów. Naprawdę ponadczasowy produkt.

Tagi

GRAFF, Topaz, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, głowica prysznicowa, Głowice prysznicowe w stylu klasycznym, Głowice prysznicowe metalowe, Głowice prysznicowe mosiądz, Głowice prysznicowe chromowane, Głowice prysznicowe z ramieniem, Głowice prysznicowe naścienne

Napisz opinię

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Graff Topaz

Głowica prysznicowa z ramieniem do montażu na ścianie Graff Topaz

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek