BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Graff Topaz Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Graff Topaz

KOD: 250sdgrafftopaz

ID: 193989

ProducentGraff

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Graff Topaz

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa

Opis

Są chwile, kiedy umywalka, próżność i ogólny projekt łazienki wymagają najsłodszego dostępnego kranu. Topaz to ten kran. Delikatny w wyglądzie, ale wykonany z taką samą precyzją, jaka charakteryzuje wszystkie produkty GRAFF, Topaz to najbardziej wszechstronny wybór baterii do przestrzeni przejściowych lub tradycyjnych. Wylewka jest delikatnie zakrzywiona, z fasetowaną podstawą odzwierciedloną w pięknych, niemal wysadzanych klejnotami fasetach uchwytów. Dźwignia rękojeści jest bardzo lekko zakrzywiona – nadając rękojeści wygląd antycznego kałamarza. W polerowanym chromie wygląd jest bardziej przejściowy. Przedstawiony w oliwkowym brązie lub antycznej miedzi Topaz jest klejnotem tradycyjnej łazienki. Dostępna w wersji naściennej, wanny rzymskiej, toalety oraz w zestawie wannowo-prysznicowym równoważącym ciśnienie, głowica prysznicowa swoim sześciokątnym kształtem odzwierciedla fasety Topaz – również w fasetach podstawy wylewki i uchwytów. Naprawdę ponadczasowy produkt.

Tagi

GRAFF, Topaz, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Baterie umywalkowe Classic Style, Baterie umywalkowe Metal, Baterie umywalkowe Brass, Baterie umywalkowe Chromowane, Baterie umywalkowe 3-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Graff Topaz

Bateria umywalkowa ścienna 3-otworowa Graff Topaz

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek