UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0 Zobacz większe

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

KOD: 250sd5115

ID: 235264

ProjektantGiovanni Calisti
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie

Dane techniczne

81x44 cm

Opis

Kolekcję umywalek uzupełnia nowy rozmiar pośredni 50 cm oraz nowa, urocza umywalka wisząca z podwójną wanną o długości 141 cm.
Aby jeszcze raz potwierdzić niezwykłą wszechstronność, która sprawia, że kolekcja Teorema 2.0 idealnie sprawdzi się w każdej typologii miejsc, zaprojektowano nową wersję umywalki wiszącej, wyposażonej w półkę po prawej stronie i dostępnej w dwóch różnych rozmiarach, cm 60x44 i 80x44.

Surowość, elegancja i prostota to słowa, które od zawsze najlepiej opisują TEOREMĘ, ponadczasową kolekcję umywalek zaprojektowaną przez Giovanniego Calistiego.
W nowej wersji 2.0 umywalka ma jeszcze czystszy i bardziej wyrafinowany design, dzięki cieńszym krawędziom, z maksymalnym wymiarem zaledwie 6 mm.
Dostępny w wersji nakładanej lub wpuszczanej, z otworem na baterię lub bez, po raz kolejny okazuje się bardzo wszechstronny i doskonały w każdym ustawieniu.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Giovanni Calisti, Teorema 2.0, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki naścienne, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek