BIDET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bidet ceramiczny montowany w podłodze Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0 Zobacz większe

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

KOD: 250sd5139

ID: 235265

Rok produkcji2019
ProjektantGiovanni Calisti
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Bidet ceramiczny montowany w podłodze

Dane techniczne

55 x 36 cm

Opis

Surowość, elegancja i prostota to słowa, które od zawsze najlepiej opisują TEOREMĘ, ponadczasową kolekcję umywalek zaprojektowaną przez Giovanniego Calisti.
W nowej wersji 2.0 umywalka ma jeszcze czystszy i bardziej wyrafinowany design, dzięki cieńszym krawędziom, z maksymalnym wymiarem zaledwie 6 mm.
Dostępny w wersji nakładanej lub wpuszczanej, z otworem na baterię lub bez, po raz kolejny okazuje się bardzo wszechstronny i doskonały w każdym ustawieniu.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Giovanni Calisti, Teorema 2.0, Bidety, umywalki i armatura łazienkowa, bidet, Bidety w stylu współczesnym, Bidety ceramiczne, Bidety z materiałów ceramicznych, Bidety z przelewem, Bidety stojące, Bidety przyścienne

Napisz opinię

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Scarabeo Ceramiche Teorema 2.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek