UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Azzurra Ceramica Thin Zobacz większe

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Azzurra Ceramica Thin

KOD: 250sdTHLI06040000/THLI07540000

ID: 161905

Rok produkcji2010
Projektantangelettiruzza design
ProducentAzzurra Ceramica
CenaCena od 251.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Azzurra Ceramica Thin

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat

Dane techniczne

THLT06040000: 60 x 40 x wys.14 cm, 9,5 kg
THLT07540000: 75 x 40 x wys.14 cm, 13 kg

Opis

Cienka to wpuszczana prostokątna umywalka ceramiczna.

W kolekcji Thin temat cienkości z powodzeniem łączy się ze światem ceramiki sanitarnej. To wyzwanie, które podjęła firma Angeletti Ruzza Design, która podchodzi do elementów kolekcji z myślą o wyrazistości dotykowej materiałów. Efekt uzyskuje się również przy matowym wykończeniu. Dzieło projektowe stworzone przez odejmowanie, aby ożywić serię umywalek i armatury sanitarnej o coraz lżejszych proporcjach.

Tagi

Azzurra Ceramica, angelettiruzza design, Thin, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki wpuszczane w blat, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Azzurra Ceramica Thin

Prostokątna umywalka ceramiczna wpuszczana w blat Azzurra Ceramica Thin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek