TOALETA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna toaleta ceramiczna dla niepełnosprawnych Azzurra Ceramica Thin Zobacz większe

Naścienna toaleta ceramiczna dla niepełnosprawnych Azzurra Ceramica Thin

KOD: 250sdTHVCSP000010

ID: 161908

Rok produkcji2010
Projektantangelettiruzza design
ProducentAzzurra Ceramica
CenaCena od 509.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Azzurra Ceramica Thin

Naścienna toaleta ceramiczna dla niepełnosprawnych

Dane techniczne

75 x 36 x wys. 37 cm, 25,5 kg

Opis

Cienkie to podwieszana toaleta dla osób niepełnosprawnych bez otwierania z przodu.

W kolekcji Thin temat cienkości z powodzeniem łączy się ze światem ceramiki sanitarnej. To wyzwanie, które podjęła firma Angeletti Ruzza Design, która podchodzi do elementów kolekcji z myślą o wyrazistości dotykowej materiałów. Efekt uzyskuje się również przy matowym wykończeniu. Dzieło projektowe stworzone przez odejmowanie, aby ożywić serię umywalek i armatury sanitarnej o coraz lżejszych proporcjach.

Tagi

Azzurra Ceramica, angelettiruzza design, Cienkie, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Łazienki dla niepełnosprawnych, Łazienki dla niepełnosprawnych, Toalety dla niepełnosprawnych, Łazienka dla niepełnosprawnych, Toaleta dla niepełnosprawnych, WC dla niepełnosprawnych, Ceramiczne Łazienki dla niepełnosprawnych, Materiały ceramiczne Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Toalety Ceramiczne dla Niepełnosprawnych, Materiały ceramiczne Toalety dla Niepełnosprawnych, Toalety podwieszane dla Niepełnosprawnych

Napisz opinię

Naścienna toaleta ceramiczna dla niepełnosprawnych Azzurra Ceramica Thin

Naścienna toaleta ceramiczna dla niepełnosprawnych Azzurra Ceramica Thin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek