BIDET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bidet ceramiczny wiszący Azzurra Ceramica Thin Zobacz większe

Bidet ceramiczny wiszący Azzurra Ceramica Thin

KOD: 250sdTHBKS000000M

ID: 161903

Rok produkcji2010
Projektantangelettiruzza design
ProducentAzzurra Ceramica
CenaCena od 241.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Azzurra Ceramica Thin

Bidet ceramiczny wiszący

Dane techniczne

56 x 36 x h33 cm, 15 kg

Opis

Cienki to wiszący ceramiczny bidet.

W kolekcji Thin temat cienkości z powodzeniem łączy się ze światem ceramiki sanitarnej. To wyzwanie, które podjęła firma Angeletti Ruzza Design, która podchodzi do elementów kolekcji z myślą o wyrazistości dotykowej materiałów. Efekt uzyskuje się również przy matowym wykończeniu. Dzieło projektowe stworzone przez odejmowanie, aby ożywić serię umywalek i armatury sanitarnej o coraz lżejszych proporcjach.

Tagi

Azzurra Ceramica, angelettiruzza design, Thin, Bidety, Umywalki i armatura łazienkowa, bidet, Bidety w stylu współczesnym, Bidety ceramiczne, Bidety z materiałów ceramicznych, Bidety wiszące, Bidety przyścienne

Napisz opinię

Bidet ceramiczny wiszący Azzurra Ceramica Thin

Bidet ceramiczny wiszący Azzurra Ceramica Thin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek