SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna drewniana szafka na kosmetyki VitrA Bathrooms Voyage FOR COUNTERTOP WASHBASIN Zobacz większe

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki VitrA Bathrooms Voyage FOR COUNTERTOP WASHBASIN

KOD: 250sdvitrabathroomsvoyageforcountertopwashbasin

ID: 244452

Rok produkcji2020
ProjektantArik Levy
ProducentVitrA Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
VitrA Bathrooms Voyage FOR COUNTERTOP WASHBASIN

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki

Opis

Voyage to szafka pod umywalkę do umywalki nablatowej z drzwiami i szufladami.

Dostępne modele:
- Matowy Biały & Naturalny Dąb, Leworęczny (62400)
- Piaskowy & Taupe, Leworęczny (62401)
- Flamed Grey & Dąb Naturalny, Lewy (62402)
- Biały Matowy & Dąb Naturalny, Prawy (62403)
- Piaskowy & Taupe, Prawy (62404)
- Płomieniony Szary & Dąb Naturalny, Praworęczny (62405)

Zaprojektowany przez Arika Levy we współpracy z Design Studio VitrA, Voyage to system oferujący nowe możliwości dla spokojnego umysłu. Kierując się założeniem, że czas spędzony w łazience to nie tylko doświadczenie fizyczne, ale raczej przerwa, Voyage tworzy przestrzeń, w której spotykają się umysł i ciało, gdzie pobudzane są emocjonalne i duchowe aspekty egzystencji jednostki.
Rozumiejąc, że to najbardziej ludzkie doświadczenie zasługuje na zindywidualizowaną przestrzeń, asortyment produktów oferuje narzędzia do dostosowywania tego obszaru i wzmacniania duchowego doświadczenia.

Poza modułowością Voyage to elastyczny system, który rzuca wyzwanie zwykłym urządzeniom łazienkowym, zapewniając pozycjonowanie poziome i pionowe. Przestrzeń do przechowywania można podzielić i rozmieścić w całym pomieszczeniu, bez ograniczeń wysokości lub położenia. Pozycjonowanie może być definiowane przez użytkownika na podstawie stałych lub tymczasowych potrzeb. Ta elastyczność obejmuje również opcje koloru, głębokości i rozmiaru, dzięki czemu Voyage jest jedną z najbardziej wszechstronnych serii łazienkowych.

Tagi

VitrA Bathrooms, Arik Levy, Voyage, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Drewniane szafki podumywalkowe, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z drzwiami

Napisz opinię

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki VitrA Bathrooms Voyage FOR COUNTERTOP WASHBASIN

Naścienna drewniana szafka na kosmetyki VitrA Bathrooms Voyage FOR COUNTERTOP WASHBASIN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek