PÓŁKI ŚCIENNE ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Półka ścienna do łazienki z drewna i szkła VitrA Bathrooms Voyage Zobacz większe

Półka ścienna do łazienki z drewna i szkła VitrA Bathrooms Voyage

KOD: 250sdvitrabathroomsvoyage

ID: 244432

Rok produkcji2020
ProjektantArik Levy
ProducentVitrA Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
VitrA Bathrooms Voyage

Półka ścienna do łazienki z drewna i szkła

Opis

Voyage to półka ze szkła i drewna.

Dostępne modele:
Pionowe:
- Białe szkło & Dąb (62517)
- Taupe Glass & Dąb (62518)
- Czarne szkło & Ciemny Dąb (62519)
Poziomy:
- Białe Szkło & Dąb (62520)
- Taupe Glass & Dąb (62521)
- Czarne Szkło & Ciemny Dąb (62522)

Zaprojektowany przez Arika Levy we współpracy z Design Studio VitrA, Voyage to system oferujący nowe możliwości dla spokojnego umysłu. Kierując się założeniem, że czas spędzony w łazience to nie tylko doświadczenie fizyczne, ale raczej przerwa, Voyage tworzy przestrzeń, w której spotykają się umysł i ciało, gdzie pobudzane są emocjonalne i duchowe aspekty egzystencji jednostki.
Rozumiejąc, że to najbardziej ludzkie doświadczenie zasługuje na zindywidualizowaną przestrzeń, asortyment produktów oferuje narzędzia do dostosowywania tego obszaru i wzmacniania duchowego doświadczenia.

Poza modułowością Voyage to elastyczny system, który rzuca wyzwanie zwykłym urządzeniom łazienkowym, zapewniając pozycjonowanie poziome i pionowe. Przestrzeń do przechowywania można podzielić i rozmieścić w całym pomieszczeniu, bez ograniczeń wysokości lub położenia. Pozycjonowanie może być definiowane przez użytkownika na podstawie stałych lub tymczasowych potrzeb. Ta elastyczność obejmuje również opcje koloru, głębokości i rozmiaru, dzięki czemu Voyage jest jedną z najbardziej wszechstronnych serii łazienkowych.

Tagi

Łazienki VitrA, Arik Levy, Voyage, półki łazienkowe, meble łazienkowe, półka łazienkowa, współczesny styl łazienkowe półki ścienne, drewniane półki łazienkowe, szklane półki łazienkowe, dębowe półki łazienkowe, drewniane i szklane półki łazienkowe

Napisz opinię

Półka ścienna do łazienki z drewna i szkła VitrA Bathrooms Voyage

Półka ścienna do łazienki z drewna i szkła VitrA Bathrooms Voyage

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek