SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna drewniana szafka z drzwiami VitrA Bathrooms Voyage FOR BOWLS Zobacz większe

Naścienna drewniana szafka z drzwiami VitrA Bathrooms Voyage FOR BOWLS

KOD: 250sdvitrabathroomsvoyageforbowls

ID: 244449

Rok produkcji2020
ProjektantArik Levy
ProducentVitrA Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
VitrA Bathrooms Voyage FOR BOWLS

Naścienna drewniana szafka z drzwiami

Opis

Voyage to umywalka do misek nablatowych z drzwiami i szufladami.

Dostępne modele:
- Matowy Biały & Naturalny Dąb, Lewostronny (62411)
- Piaskowy & Taupe, Lewostronny (62412)
- Matowy Biały & Dąb Naturalny, Leworęczny (62413)

Zaprojektowany przez Arika Levy we współpracy z Design Studio VitrA, Voyage to system oferujący nowe możliwości dla spokojnego umysłu. Kierując się założeniem, że czas spędzony w łazience to nie tylko doświadczenie fizyczne, ale raczej przerwa, Voyage tworzy przestrzeń, w której spotykają się umysł i ciało, gdzie pobudzane są emocjonalne i duchowe aspekty egzystencji jednostki.
Rozumiejąc, że to najbardziej ludzkie doświadczenie zasługuje na zindywidualizowaną przestrzeń, asortyment produktów oferuje narzędzia do dostosowywania tego obszaru i wzmacniania duchowego doświadczenia.

Poza modułowością Voyage to elastyczny system, który rzuca wyzwanie zwykłym urządzeniom łazienkowym, zapewniając pozycjonowanie poziome i pionowe. Przestrzeń do przechowywania można podzielić i rozmieścić w całym pomieszczeniu, bez ograniczeń wysokości lub położenia. Pozycjonowanie może być definiowane przez użytkownika na podstawie stałych lub tymczasowych potrzeb. Ta elastyczność obejmuje również opcje koloru, głębokości i rozmiaru, dzięki czemu Voyage jest jedną z najbardziej wszechstronnych serii łazienkowych.

Tagi

VitrA Bathrooms, Arik Levy, Voyage, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z drzwiami

Napisz opinię

Naścienna drewniana szafka z drzwiami VitrA Bathrooms Voyage FOR BOWLS

Naścienna drewniana szafka z drzwiami VitrA Bathrooms Voyage FOR BOWLS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek