SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Luxcambra Niuet Zobacz większe

Lampa wisząca Luxcambra Niuet

KOD: 250sdluxcambraniuet

ID: 99391

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
MateriałDrewno
MateriałWiklina
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 209.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Niuet

Wiklinowa lampa wisząca LED

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

niuet mała ø 19,8 x h.8,3 mm - waga: 1 kg
niuet duża ø 70 x h.19 mm - waga: 6 kg

Opis

Niuet to lampa wisząca z ręcznie robionym kloszem z naturalnej wikliny przez miejscowego rzemieślnika i z białym kablem o długości jednego metra.

Charakterystyka elektryczna

Niuet średnia i duża
- 155 diod LED ze zintegrowanym sterownikiem.
- 40W - 220V
- 3250lm
-3000K.

Niuet small
-GX-53 LED 8W (żarówka w zestawie) )
- 670 lm
- 2700 K

Niuet to ćwiczenie polegające na odtworzeniu złożonych struktur gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami życia miliony lat temu. Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Filmy

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Niuet, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Wiszące lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Luxcambra Niuet

Lampa wisząca Luxcambra Niuet

Niuet to lampa wisząca z ręcznie robionym kloszem z naturalnej wikliny przez lokalnego rzemieślnika i z białym kablem o długości jednego metra. Właściwości elektryczne Niuet medium i duża - 155 diod LED ze zintegrowanym sterownikiem - 40W - 220V - 3250 lm - 3000 K. Niuet mała - GX-53 LED 8W (żarówka w zestawie) - 670 lm - 2700 tys. Niuet to ćwiczenie odtwarzające złożone struktury gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami rozwoju życia milionów lat temu . Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek