SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Luxcambra Niuet Zobacz większe

Lampa stołowa Luxcambra Niuet

KOD: 250sdNIUET_S_BATTERY_2395

ID: 124979

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 196.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Niuet

Wiklinowa lampa stołowa Outdoor z ładowaniem przez USB

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: NIUET_S_BATTERY_2395

Dane techniczne

ø 19,8 x wys. 83 mm

Opis

Niuet to lampa stołowa w wersji bezprzewodowej do użytku na zewnątrz z ręcznie robionym kloszem z naturalnej wikliny przez miejscowego rzemieślnika. Lampa wyposażona jest w ładowalną baterię przez system indukcyjny z micro USB (6 godzin pracy na baterii) i pilotem do regulacji intensywności światła w trzech.

Charakterystyka elektryczna
( ccc333)- 290 lm
- 3.000 K
- IP66

Niuet to ćwiczenie polegające na odtworzeniu złożonych struktur gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami życia miliony lat temu. Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Filmy

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Niuet, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy stołowe zewnętrzne, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Lampy stołowe z drewna na zewnątrz; Wiklinowe lampy stołowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Lampy stołowe zewnętrzne ze ściemniaczem; Indirect Light Outdoor Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne z ładowaniem przez USB

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Luxcambra Niuet

Lampa stołowa Luxcambra Niuet

Niuet to lampa stołowa w wersji bezprzewodowej do użytku na zewnątrz z ręcznie robionym kloszem z naturalnej wikliny przez miejscowego rzemieślnika. Lampa jest wyposażona w akumulator za pośrednictwem systemu indukcyjnego z micro USB (6 godzin pracy na baterii) i pilota do regulacji natężenia światła w trzech. Charakterystyka elektryczna - 290 lm - 3.000 K - IP66 Niuet to ćwiczenie odtwarzania złożonych struktur gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami rozwoju życie miliony lat temu. Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek