SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Luxcambra Niuet Zobacz większe

Lampa podłogowa Luxcambra Niuet

KOD: 250sdNIUET_P_4172

ID: 114088

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 282.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Niuet

Lampa podłogowa LED z metalu i wikliny

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: NIUET_P_4172

Dane techniczne

ø 19,8 x h.131,4 mm
waga: 4,5 kg

Opis

Niuet to lampa naziemna z elementami konstrukcyjnymi w metalowej oprawie bianca i paralume fatto w stylu vimini naturale w lokalnym środowisku rzemieślniczym. Cało przezroczyste oświetlenie / oświetlenie zewnętrzne.

Kaseta elektryczna

GX-53 LED 8W (lampa w zestawie)
670 lm
2.700 K


Niuet to ćwiczenie polegające na odtworzeniu złożonych struktur gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami rozwoju życia miliony lat temu. Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Filmy

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Niuet, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Wiklinowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Lampy podłogowe LED, Ręcznie robione lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Luxcambra Niuet

Lampa podłogowa Luxcambra Niuet

Niuet jest lampą na teranie z elementami konstrukcji w metalowej tonacji białej i paralume fatto w naturalnym środowisku w rzemieślniczym miejscu. Całkowite oświetlenie z oświetleniem / oświetleniem. Elektryczna oprawa GX-53 LED 8W (lampa w zestawie) 670 lm 2,700 K Niuet jest ćwiczeniem odtwarzania złożonych struktur gniazd małych ptaków, które są bezpośrednimi potomkami rozwoju życia sprzed milionów lat. Ta kolekcja, wykonana z wikliny przez dostawców rękodzieła z Girony, spełnia wszystkie wymagania jakościowe. Jej jasne światło padające ze środka jest metaforą ciągłego cyklu życia, który należy zachować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek