SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Vertical Zobacz większe

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Vertical

KOD: 250sdvertigobirdslimvertical

ID: 97966

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBevk Perovic Arhitekti
ProducentVertigo Bird
NagrodyRed Dot Design Award - Winner
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Slim

Lampa wisząca aluminiowa fluorescencyjna o bezpośrednim świetle

Projektant: Bevk Perovic Arhitekti
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2008

Opis

SLIM VERTICAL
Źródło światła: świetlówka t-5 28w, g5
Kod:
V02003 5204 / matt white
Typologia: lampa wisząca
Emisja światła: regulowana bezpośrednio( ccc333)Materiał: aluminium

Magia tych zachwycających, eleganckich lamp to prostota. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Rezultatem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłej obudowie.
Slim może być używana jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Klosz lampy można regulować o 20 stopni. 
Pionowa lampa wisząca nie wymaga żadnego podłączenia elektrycznego na suficie, ponieważ jest zasilana z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych.
Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Odznaczenia

Red Dot Design Award - Winner

Red Dot Design Award - Winner

Tagi

Zawroty głowy ptak, Bevk Perovic Arhitekti, Szczupły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Vertical

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Vertical

SLIM VERTICAL Źródło światła: świetlówka t-5 28w, g5 Kod: V02003 5204 / matt white Typologia: lampa wisząca Emisja światła: regulowana bezpośrednio Materiał: aluminium Magia tych zachwycających, eleganckich lamp tkwi w prostocie. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Efektem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłym korpusie. Slim może służyć jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Abażur może być regulowana przez 20 stopni. Największa pionowa lampa wisząca nie wymaga połączenia elektrycznego na suficie, ponieważ podawany z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych. Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek