SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Vertigo Bird Slim Zobacz większe

Lampa podłogowa Vertigo Bird Slim

KOD: 250sdvertigobirdslim

ID: 113765

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBevk Perovic Arhitekti
ProducentVertigo Bird
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Slim

Fluorescencyjna aluminiowa lampa podłogowa

Projektant: Bevk Perovic Arhitekti
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2008

Opis

SLIM FLOOR
Źródło światła: świetlówka T-5 28W, G5
Kod:
V04003 5202
Typologia: lampa podłogowa
Emisja światła: bezpośrednia regulacja
Materiał : aluminium

Magia tych zachwycających, eleganckich lamp to prostota. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Rezultatem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłej obudowie.
Slim może być używana jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Klosz lampy można regulować o 20 stopni. 
Pionowa lampa wisząca nie wymaga żadnego podłączenia elektrycznego na suficie, ponieważ jest zasilana z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych.
Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Tagi

Zawroty głowy ptak, Bevk Perovic Arhitekti, Szczupły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Fluorescencyjne lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Vertigo Bird Slim

Lampa podłogowa Vertigo Bird Slim

SLIM FLOOR Źródło światła: świetlówka T-5 28W, G5 Kod: V04003 5202 Typologia: lampa podłogowa Emisja światła: bezpośrednia regulacja Materiał: aluminium Magia tych przykuwających uwagę, eleganckich lamp tkwi w prostocie. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Efektem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłym korpusie. Slim może służyć jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Klosz lampy można regulować o 20 stopni. Pionowa lampa wisząca nie wymaga żadnego podłączenia elektrycznego na suficie, ponieważ jest zasilana z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych. Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek