SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Too Long Zobacz większe

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Too Long

KOD: 250sdvertigobirdslimtoolong

ID: 96175

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBevk Perovic Arhitekti
ProducentVertigo Bird
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaSłowenia
CenaCena od 473.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vertigo Bird Slim

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Bevk Perovic Arhitekti
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Po raz kolejny motywem przewodnim lamp Slim too jest prostota. 
Bezpośrednia, surowa jakość 2 różnych profili aluminiowych, w których umieszczono źródło światła LED oraz elektronikę, tworzy światło, które jest minimalne, dyskretne i „anonimowe”, a jednocześnie bardzo „obecne” w przestrzeni. Nadaje się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego - ponieważ nasze domy coraz częściej stają się naszymi biurami i odwrotnie - Slim również występuje w różnych rozmiarach i kolorystyce, co pozwala na dostosowanie. limitowane kombinacje kolorów, które zostaną ogłoszone wkrótce.
Materiał: aluminium
Kolory: czarny, biały, złoty
Wymiary
Slim too long (L) 2000
Slim do short (L) 1600

Magią tych zachwycających, eleganckich lamp jest prostota. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Rezultatem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłym korpusie.
Slim może być używana jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Klosz lampy można regulować o 20 stopni. 
Pionowa lampa wisząca nie wymaga żadnego podłączenia elektrycznego na suficie, ponieważ jest zasilana z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych.
Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Tagi

Zawroty głowy ptak, Bevk Perovic Arhitekti, Szczupły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Too Long

Lampa wisząca Vertigo Bird Slim Too Long

Po raz kolejny prostota jest głównym motywem lamp Slim too . Bezpośrednia, surowa jakość 2 różnych profili aluminiowych, w których znajduje się źródło światła LED, a także elektronika, tworzą światło, które jest minimalne dyskretny i „anonimowy”, a jednocześnie bardzo „obecny” w przestrzeni. Nadaje się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego – ponieważ nasze domy coraz częściej stają się naszymi biurami i odwrotnie – Slim również występuje w różnych rozmiarach i kolorystyce, co pozwala na indywidualizację. limitowane kombinacje kolorów, które zostaną ogłoszone wkrótce. Materiał: aluminium Kolory: czarny, biały, złoty Wymiary Slim to short (L) 2000 Slim to short (L) 1600 Magia tych zachwycających, eleganckich lamp tkwi w prostocie. Lampa tworzy minimalistyczną wąską wiązkę światła i dwie linie graficzne: jedną sztywną, drugą zakrzywioną. Celem projektowym lampy Slim było połączenie standardowej świetlówki z modułem statecznika w jeden obiekt. Moduł balastowy jest umieszczony w przypominającym butelkę przedłużeniu metalowej rury, która jest wycinana laserowo w celu uzyskania optymalnej emisji światła. Efektem jest lampa o monolitycznym i dostojnym wyglądzie o niezwykle smukłym korpusie. Slim może służyć jako kinkiet z pionowym zawieszeniem, lampa wolnostojąca lub standardowa pozioma lampa biurowa. Kierunek wiązki światła można regulować ręcznie. Klosz lampy można regulować o 20 stopni. Pionowa lampa wisząca nie wymaga żadnego podłączenia elektrycznego na suficie, ponieważ jest zasilana z gniazdka ściennego. Lampa Slim może być używana w domu, biurze lub w miejscach publicznych. Lampa wisząca pozioma Slim zdobyła nagrodę Red Dot Product Design Award 2009.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek