SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Alma Light Blow Zobacz większe

Lampa wisząca Alma Light Blow

KOD: 250sdalmalightblow

ID: 97121

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJosep Novell
ProjektantErnest Perera
ProducentAlma Light
MateriałMetal
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 1116.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alma Light Blow

Lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem!

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015

Opis

Lampa wisząca Blow 8 lamp dostępnych w:
5700/W81 Biały
5700/W86 Matt Niquel
5700/W87 Chrome

Dostępny klosz stożkowy:
0000/A00 cristal A ( ccc333)0000/B00 cristal B

Światło LED Cree 3W – 3000K – 160lm 180º w zestawie i niewymienne.
IP 20

Cena dotyczy kompletnej lampy: struktura i 8 odcieni, wśród 2 dostępne w tym samym modelu.

BLOW to duża rodzina opraw oświetleniowych – podłogowa, stołowa i kilka wiszących – które są tworzone przez dopasowaną strukturę z jednej strony i szkło z drugiej. inne.
BLOW to lampa, której wygląd zależy w 100% od tego, jak użytkownik zdecyduje się uzupełnić ją szkłem lub kieliszkami wybranymi z 8 dostępnych, które mogą być takie same lub można je mieszać i dopasowywać. Uwielbiamy kreatywność, na jaką pozwala, swobodę, jaką daje jej budowanie, jakby to była gra. W zależności od tego, jak jest dostosowany, BLOW może zapewnić wesołą, zabawną lub świąteczną atmosferę lub bardziej dystyngowany i poważny akcent w domach, obiektach rekreacyjnych lub instalacjach wszelkiego rodzaju.
Kolekcja wykonana jest z żelaznej konstrukcji malowanej lub galwanizowanej i zawsze ma trzy wykończenia: biały, nikiel i chrom. Składa się z modelu podłogowego, modelu stołowego i kilku zawieszeń, zarówno indywidualnych, z których można tworzyć nieskończone kombinacje, grupy 8 świateł, zawieszenia 5 świateł z okrągłą płytą sufitową lub zawieszenia 4 świateł z liniowa płyta sufitowa. Zawiera on w technologii LED, to znaczy, że zawiera lampę typu Cree 3W, 700mA 180 lumenów o przyjemnym temperaturze 3000K i odpowiedniego sterownika. Kieliszki o różnej wielkości i kształcie - 4 stożkowe i 4 zaokrąglone - wykonane są z dmuchanego szkła, wewnątrz emaliowanego na biało.

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Cios, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Alma Light Blow

Lampa wisząca Alma Light Blow

Lampa wisząca Blow 8 żarówek dostępna w kolorach: 5700/W81 Biały 5700/W86 Matt Niquel 5700/W87 Chrom Dostępny klosz ze szkła stożkowego: 0000/A00 krystaliczny A 0000 /B00 cristal B Światło LED Cree 3W – 3000K – 160lm 180º w zestawie i niewymienne. IP 20 Cena dotyczy kompletnej lampy: struktura i 8 kloszy, spośród 2 dostępnych w tym samym modelu. BLOW to duża rodzina opraw oświetleniowych – podłogowych, stołowych i kilku wiszących – które tworzą dopasowana struktura z jednej strony, a szkło z drugiej. BLOW to lampa, której wygląd zależy w 100% od tego, jak użytkownik zdecyduje się uzupełnić je szkłem lub kieliszkami wybranymi z 8 dostępnych, które mogą być takie same lub można je mieszać i dopasowywać. Uwielbiamy kreatywność, na jaką pozwala, swobodę, jaką daje jej budowanie, jakby to była gra. W zależności od tego, jak zostanie dostosowany, BLOW może zapewnić radosną, zabawną lub świąteczną atmosferę lub bardziej dystyngowany i poważny akcent w domach, obiektach rekreacyjnych lub instalacjach wszelkiego rodzaju. Kolekcja wykonana jest z żelaznej konstrukcji malowanej lub galwanizowanej i zawsze ma trzy wykończenia: biały, nikiel i chrom. Składa się z modelu podłogowego, modelu stołowego i kilku zawieszeń, zarówno indywidualnych, z których można tworzyć nieskończone kombinacje, grupy 8 świateł, zawieszenia 5 świateł z okrągłą płytą sufitową lub zawieszenia 4 świateł z liniowa płyta sufitowa. Wykorzystuje technologię LED, to znaczy zawiera lampę typu Cree 3W, 700mA, 180 lumenów, o przyjemnej temperaturze 3000K i odpowiednim sterowniku. Kieliszki o różnej wielkości i kształcie - 4 stożkowe i 4 zaokrąglone - wykonane są z dmuchanego szkła, wewnątrz emaliowanego na biało.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek