SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Alma Light Blow Zobacz większe

Lampa wisząca Alma Light Blow

KOD: 250sdalmalightblow

ID: 96655

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJosep Novell
ProjektantErnest Perera
ProducentAlma Light
MateriałMetal
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 676.00 EUR

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Alma Light Blow

Lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem!

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2013

Opis

Lampa wisząca Blow 4 światła, rozeta sufitowa liniowa 60 lub 90 cm, dostępna w kolorze:
Biały
Matt Niquel
Chromowany

Dostępny klosz z dmuchanego szkła:
0000/A00 cristal A ( ccc333)0000/B00 krystaliczny B
0000/C00 krystaliczny C
0000/D00 krystaliczny D
0000/E00 krystaliczny E
0000/F00 krystaliczny F
0000/G00 krystaliczny G
0000/H00 cristal H

Światło LED Cree 3W – 3000K – 160lm 180º w zestawie i niewymienne.
IP 20

Cena dotyczy kompletnej lampy: struktura i 4 odcienie spośród 8 dostępny ten sam model.

BLOW to duża rodzina opraw oświetleniowych – podłogowa, stołowa i kilka wiszących – które są tworzone przez dopasowaną strukturę z jednej strony i szkło z drugiej.(ccc333 )BLOW to lampa, której wygląd zależy w 100% od tego, jak użytkownik zdecyduje się uzupełnić ją szkłem lub kieliszkami wybranymi z 8 dostępnych, które mogą być takie same lub można je mieszać i dopasowywać. Uwielbiamy kreatywność, na jaką pozwala, swobodę, jaką daje jej budowanie, jakby to była gra. W zależności od tego, jak jest dostosowany, BLOW może zapewnić wesołą, zabawną lub świąteczną atmosferę lub bardziej dystyngowany i poważny akcent w domach, obiektach rekreacyjnych lub instalacjach wszelkiego rodzaju.
Kolekcja wykonana jest z żelaznej konstrukcji malowanej lub galwanizowanej i zawsze ma trzy wykończenia: biały, nikiel i chrom. Składa się z modelu podłogowego, modelu stołowego i kilku zawieszeń, zarówno indywidualnych, z których można tworzyć nieskończone kombinacje, grupy 8 świateł, zawieszenia 5 świateł z okrągłą płytą sufitową lub zawieszenia 4 świateł z liniowa płyta sufitowa. Wykorzystuje technologię LED, to znaczy zawiera lampę typu Cree 3W, 700mA, 180 lumenów, o przyjemnej temperaturze 3000K i odpowiednim sterowniku. Kieliszki o różnej wielkości i kształcie - 4 stożkowe i 4 zaokrąglone - wykonane są z dmuchanego szkła, wewnątrz emaliowanego na biało.

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Cios, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Alma Light Blow

Lampa wisząca Alma Light Blow

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek