SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Alma Light Blow Zobacz większe

Lampa wisząca Alma Light Blow

KOD: 250sdalmalightblow

ID: 96025

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantErnest Perera
ProjektantJosep Novell
ProducentAlma Light
MateriałMetal
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 206.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alma Light Blow

Szklana lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem!

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Struktura żelaza / mosiądzu
Dmuchany szklany klosz
Lampa w zestawie i niewymienna

Struktura led bez szkła
5700/011 biała
5700/016 matowy nikiel
5700 /017 chrom
LED Cree 3W – 3000K – 180lm 180º

Konstrukcja żaluzji bez szyby
5701/011 biała
5701/016 nikiel matowy
5701/017 chrom
( ccc333)BLOW to duża rodzina opraw oświetleniowych – podłogowych, stołowych i kilku wiszących – które tworzą dopasowana struktura z jednej strony i szkło z drugiej.
BLOW to lampa, której wygląd zależy 100% od tego, w jaki sposób użytkownik zdecyduje się uzupełnić go szkłem lub kieliszkami wybranymi z 8 dostępnych, które mogą być takie same lub można je mieszać i dopasowywać. Uwielbiamy kreatywność, na jaką pozwala, swobodę, jaką daje jej budowanie, jakby to była gra. W zależności od tego, jak jest dostosowany, BLOW może zapewnić wesołą, zabawną lub świąteczną atmosferę lub bardziej dystyngowany i poważny akcent w domach, obiektach rekreacyjnych lub instalacjach wszelkiego rodzaju.
Kolekcja wykonana jest z żelaznej konstrukcji malowanej lub galwanizowanej i zawsze ma trzy wykończenia: biały, nikiel i chrom. Składa się z modelu podłogowego, modelu stołowego i kilku zawieszeń, zarówno indywidualnych, z których można tworzyć nieskończone kombinacje, grupy 8 świateł, zawieszenia 5 świateł z okrągłą płytą sufitową lub zawieszenia 4 świateł z liniowa płyta sufitowa. Wykorzystuje technologię LED, to znaczy zawiera lampę typu Cree 3W, 700mA, 180 lumenów, o przyjemnej temperaturze 3000K i odpowiednim sterowniku. Kieliszki o różnej wielkości i kształcie - 4 stożkowe i 4 zaokrąglone - wykonane są z dmuchanego szkła, wewnątrz emaliowanego na biało.

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Cios, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Alma Light Blow

Lampa wisząca Alma Light Blow

Struktura żelaza / mosiądz Dmuchany klosz szklany Lampa w zestawie i niewymienna Konstrukcja ledowa bez szkła 5700/011 biały 5700/016 matowy nikiel 5700/017 chrom LED Cree 3W – 3000K – 180lm 180º Konstrukcja żaluzji bez szyby 5701/011 biała 5701/016 matowy nikiel 5701/017 chrom BLOW jest duża rodzina opraw oświetleniowych – podłogowa, stołowa i kilka wiszących – które tworzy dopasowana konstrukcja z jednej strony, a szkło z drugiej. BLOW to lampa, której wygląd w 100% zależy od tego, jak użytkownik zdecyduje się ją uzupełnić szkło lub szklanki wybrane spośród 8 dostępnych, które mogą być takie same lub można je mieszać i dopasowywać. Uwielbiamy kreatywność, na jaką pozwala, swobodę, jaką daje jej budowanie, jakby to była gra. W zależności od tego, jak zostanie dostosowany, BLOW może zapewnić radosną, zabawną lub świąteczną atmosferę lub bardziej dystyngowany i poważny akcent w domach, obiektach rekreacyjnych lub instalacjach wszelkiego rodzaju. Kolekcja wykonana jest z żelaznej konstrukcji malowanej lub galwanizowanej i zawsze ma trzy wykończenia: biały, nikiel i chrom. Składa się z modelu podłogowego, modelu stołowego i kilku zawieszeń, zarówno indywidualnych, z których można tworzyć nieskończone kombinacje, grupy 8 świateł, zawieszenia 5 świateł z okrągłą płytą sufitową lub zawieszenia 4 świateł z liniowa płyta sufitowa. Wykorzystuje technologię LED, to znaczy zawiera lampę typu Cree 3W, 700mA, 180 lumenów, o przyjemnej temperaturze 3000K i odpowiednim sterowniku. Kieliszki o różnej wielkości i kształcie - 4 stożkowe i 4 zaokrąglone - wykonane są z dmuchanego szkła, wewnątrz emaliowanego na biało.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek