SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Reflex Vita Zobacz większe

Lampa wisząca Reflex Vita

KOD: 250sdreflexvita

ID: 95381

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantTulczinsky
ProducentReflex
MateriałSzkło
MateriałSzkło Murano
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Reflex Vita

Lampa wisząca LED ze szkła Murano

Projektant: Tulczinsky
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

mm 120 x 40 x 350 h (15 części)
mm 80 x 160 h (15 części)
mm ø 130 x 160 h (30 części)

Opis

Żyrandol ze wspornikiem ze szkła lustrzanego z wbudowaną diodą LED (5W GU5.3 12V 2700K każda). Elementy wiszące ze szkła Murano w kolorze niebieskim, zielonym, bursztynowo-czarnym z diodą LED wewnątrz (1,5W G4 12V 2700K).

Filmy

Tagi

Odruch, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Reflex Vita

Lampa wisząca Reflex Vita

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek