SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vibia Kontur 6438 Zobacz większe

Lampa wisząca Vibia Kontur 6438

KOD: 250sdvibiakontur6438

ID: 93663

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSebastian Herkner
ProducentVibia
MateriałSzkło
MateriałPoliwęglan (PC)
MateriałSzkło opalowe
MateriałPlastik
MateriałSzkło dmuchane
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vibia Kontur

Lampa wisząca LED

Projektant: Sebastian Herkner
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Opis

Wypukły wisiorek z kloszem ma otwartą ramę osadzoną w diodach LED, która zawiera odbłyśnik utworzony z zaokrąglonej blachy. Unosi się z prawie niewidocznych kabli nad głową, rzucając rozproszony blask, który przywodzi na myśl padające światło.

Dyfuzor z poliwęglanu
Korpus: Aluminium
Reflektor: Aluminium
Skrzynia sterownika: Aluminium

Charakterystyka elektryczna
1 × TAŚMA LED 37,2W 750mA
Led 2700K CRI >90 3876 lm 104 lm/W
W zestawie sterownik: CC - prąd stały 750 mA 90~305V 50/60Hz(ccc333 )
Dane fotometryczne
Wydajność: 45,27 lm/W
System koordynacji: CG
Całkowity strumień: 1874,16 lm
Wartość maksymalna: 585,84 cd

) Oprawy do lamp wiszących Kontur rozświetlają opływową czarną sylwetkę. Wbudowana w diody LED rama wydaje się unosić na prawie niewidocznych kablach. Mieszczący ręcznie dmuchany dyfuzor z opalizującego szkła lub zaokrąglony metalowy odbłyśnik, czyste bryły są zrównoważone w graficznej, geometrycznej architekturze. Dzięki cylindrycznemu dyfuzorowi kolekcja Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask niczym z ognia. W połączeniu z odbłyśnikiem nadaje wygląd padającego światła.

Sebastian Herkner

Sebastian Herkner - zdjęcie projektantaSebastian Herkner urodził się w 1981 roku w Bad Mergentheim. Studiował projektowanie produktu na HfG Offenbach am Main (Uniwersytet Sztuki i Projektowania Offenbach), już podczas studiów skupiając się na projektowaniu przedmiotów i mebli łączących różne konteksty kulturowe, łącząc nowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem w celu podkreślenia wieloaspektowego piękna materiałów i ponownie zwrócić uwagę na drobne szczegóły.
Będąc jeszcze studentem, Herkner odbył staż u Stelli McCartney w Londynie, co pomogło mu udoskonalić jego wyczucie materiałów, kolorów, struktur i tekstur. Od momentu założenia własnego studia projektowego w Offenbach am Main w 2006 roku projektuje produkty dla producentów takich jak ClassiCon, De Vorm, Moroso i nanoo, a także pracuje nad projektami wnętrz, wystaw i muzeów. Od 2007 roku prowadził kilka kursów w HfG Offenbach am Main jako wykładowca wizytujący. Jego projekty otrzymały wiele nagród, m.in. 2011 German Design Award w kategorii Newcomer.

Filmy

Tagi

wibia, Sebastiana Herknera, Kontur, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące ze szkła opalowego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vibia Kontur 6438

Lampa wisząca Vibia Kontur 6438

Wypukły wisiorek z kloszem ma otwartą ramę osadzoną w diodach LED, która zawiera odbłyśnik utworzony z zaokrąglonej blachy. Unosi się z prawie niewidocznych kabli nad głową, rzucając rozproszoną poświatę, która przypomina padające światło. Dyfuzor z poliwęglanu Korpus: aluminium Odbłyśnik: aluminium Skrzynka kierowcy: aluminium Właściwości elektryczne 1 × TAŚMA LED 37,2W 750mA Led 2700K CRI >90 3876 lm 104 lm/W W zestawie sterownik: CC - Prąd stały 750 mA 90~305V 50/60Hz Dane fotometryczne Wydajność: 45,27 lm/W System koordynacji: CG Całkowity strumień: 1874,16 lm Wartość maksymalna: 585,84 cd Oprawa wisząca Kontur świeci w opływowej, czarnej sylwetce . Wbudowana w diody LED rama wydaje się unosić na prawie niewidocznych kablach. Mieszczący ręcznie dmuchany dyfuzor z opalizującego szkła lub zaokrąglony metalowy odbłyśnik, czyste objętości są zrównoważone w graficznej, geometrycznej architekturze. Dzięki cylindrycznemu dyfuzorowi kolekcja Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask niczym z ognia. W połączeniu z odbłyśnikiem nadaje wygląd padającego światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek