SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vibia Kontur 6418 Zobacz większe

Lampa ścienna Vibia Kontur 6418

KOD: 250sdvibiakontur6418

ID: 106370

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSebastian Herkner
ProducentVibia
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vibia Kontur

Kinkiet LED

Projektant: Sebastian Herkner
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Opis

Wypukła lampa ścienna z abażurem ma otwartą ramę osadzoną w diodach LED, która zawiera odbłyśnik wykonany z zaokrąglonej blachy. Czarna ramka jest przymocowana do ściany i rzuca rozproszoną poświatę, która przywodzi na myśl padające światło.

Dyfuzor z poliwęglanu
Korpus: Aluminium
Reflektor: Aluminium
Skrzynia kierowcy: Aluminium
)
Charakterystyka elektryczna
1 × TAŚMA LED 37,2W 750mA
Led 2700K CRI >90 3876 lm 104 lm/W
W zestawie sterownik: CC - prąd stały 750 mA 90~305V 50/60Hz( ccc333)
Dane fotometryczne
Wydajność: 45,27 lm/W
System koordynacji: CG
Całkowity strumień: 1874,16 lm
Maksymalna wartość: 585,84 cd

Zapewnienie ram dla światła , kinkiet Kontur to elegancka dekoracja sceniczna dzięki liniowemu źródłu światła. Kinkiet o dużej skali jest zdefiniowany przez elegancką czarną ramę osadzoną w diodach LED. W połączeniu z ręcznie dmuchanym dyfuzorem z opalizującego szkła lub zaokrąglonym metalowym odbłyśnikiem, czyste bryły równoważą się w graficznej, geometrycznej architekturze. Dzięki cylindrycznemu szklanemu dyfuzorowi lampa Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask niczym z ognia. W połączeniu z zakrzywionym arkuszem odbłyśnika nadaje on wrażenie padającego światła.

Sebastian Herkner

Sebastian Herkner - zdjęcie projektantaSebastian Herkner urodził się w 1981 roku w Bad Mergentheim. Studiował projektowanie produktu na HfG Offenbach am Main (Uniwersytet Sztuki i Projektowania Offenbach), już podczas studiów skupiając się na projektowaniu przedmiotów i mebli łączących różne konteksty kulturowe, łącząc nowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem w celu podkreślenia wieloaspektowego piękna materiałów i ponownie zwrócić uwagę na drobne szczegóły.
Będąc jeszcze studentem, Herkner odbył staż u Stelli McCartney w Londynie, co pomogło mu udoskonalić jego wyczucie materiałów, kolorów, struktur i tekstur. Od momentu założenia własnego studia projektowego w Offenbach am Main w 2006 roku projektuje produkty dla producentów takich jak ClassiCon, De Vorm, Moroso i nanoo, a także pracuje nad projektami wnętrz, wystaw i muzeów. Od 2007 roku prowadził kilka kursów w HfG Offenbach am Main jako wykładowca wizytujący. Jego projekty otrzymały wiele nagród, m.in. 2011 German Design Award w kategorii Newcomer.

Filmy

Tagi

wibia, Sebastiana Herknera, Kontur, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vibia Kontur 6418

Lampa ścienna Vibia Kontur 6418

Wypukła lampa ścienna z abażurem ma otwartą ramę osadzoną w diodach LED, która zawiera odbłyśnik wykonany z zaokrąglonej blachy. Czarna ramka jest przymocowana do ściany i rzuca rozproszoną poświatę, która przywodzi na myśl padające światło. Dyfuzor z poliwęglanu Korpus: aluminium Odbłyśnik: aluminium Skrzynka kierowcy: aluminium Właściwości elektryczne 1 × TAŚMA LED 37,2W 750mA Led 2700K CRI >90 3876 lm 104 lm/W W zestawie sterownik: CC - Prąd stały 750 mA 90~305V 50/60Hz Dane fotometryczne Wydajność: 45,27 lm/W System koordynacji: CG Całkowity strumień: 1874,16 lm Wartość maksymalna: 585,84 cd Zapewniając oprawę oświetleniową, kinkiet Kontur to elegancka scenografia ze względu na liniowe źródło światła. Kinkiet o dużej skali jest zdefiniowany przez elegancką czarną ramę osadzoną w diodach LED. W połączeniu z ręcznie dmuchanym dyfuzorem z opalizującego szkła lub zaokrąglonym metalowym odbłyśnikiem, czyste bryły równoważą się w graficznej, geometrycznej architekturze. Dzięki cylindrycznemu szklanemu dyfuzorowi lampa Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask niczym z ognia. W połączeniu z zakrzywionym arkuszem odbłyśnika nadaje on wrażenie padającego światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek