SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vibia Kontur 6416 Zobacz większe

Lampa ścienna Vibia Kontur 6416

KOD: 250sdvibiakontur6416

ID: 106316

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSebastian Herkner
ProducentVibia
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vibia Kontur

Kinkiet LED

Projektant: Sebastian Herkner
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Opis

Wypukła ścianka lekki odcień z otwartą ramkę osadzony z diod LED, który zawiera reflektor utworzoną z zaokrąglonym arkusza metalu. Czarna rama jest przymocowana do ściany, odlewy rozproszony blask wywołuje wygląd pada światło

poliwęglan dyfuzor
nadwozia. Pole glinu
Sterownik: Aluminium
Reflektor glinu (ccc333 )
Parametry elektryczne
1 x dioda PAS 27,9W 750mA
dało 2700K CRI> 90 2907 LM 104 lm / W
Sterownik zawiera CC - stałego prądu 750 mA, 50 / 60Hz
( ccc333) fotometryczne danych
Wydajność: 45.27 lm / w
system koordynacji: GK
Całkowita topnika: 1443,83 lm
Maksymalna wartość: 451,32 CD

dostarczenie ramy jasna, ( elegancki ustawienie etapu jego liniowego źródła światła wynosi aaa111) Kontur lampy na ścianie. Na dużą skalę lichtarzyk jest określony przez gładki czarnej ramie osadzone z diod LED. W połączeniu ze szklanym dyfuzorem handblown mlecznego lub zaokrąglonym metalu reflektora Pure objętości zrównoważony w graficznym architektury geometryczne. Z cylindrycznym szklanym dyfuzorem Kontur lampa generuje ciepła, 360 ° blask jak z ogniem. W połączeniu z giętej reflektora za to nadaje wygląd otoczenia pada światło.

Sebastian Herkner

Sebastian Herkner - zdjęcie projektantaSebastian Herkner urodził się w 1981 roku w Bad Mergentheim. Studiował projektowanie produktu na HfG Offenbach am Main (Uniwersytet Sztuki i Projektowania Offenbach), już podczas studiów skupiając się na projektowaniu przedmiotów i mebli łączących różne konteksty kulturowe, łącząc nowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem w celu podkreślenia wieloaspektowego piękna materiałów i ponownie zwrócić uwagę na drobne szczegóły.
Będąc jeszcze studentem, Herkner odbył staż u Stelli McCartney w Londynie, co pomogło mu udoskonalić jego wyczucie materiałów, kolorów, struktur i tekstur. Od momentu założenia własnego studia projektowego w Offenbach am Main w 2006 roku projektuje produkty dla producentów takich jak ClassiCon, De Vorm, Moroso i nanoo, a także pracuje nad projektami wnętrz, wystaw i muzeów. Od 2007 roku prowadził kilka kursów w HfG Offenbach am Main jako wykładowca wizytujący. Jego projekty otrzymały wiele nagród, m.in. 2011 German Design Award w kategorii Newcomer.

Filmy

Tagi

wibia, Sebastiana Herknera, Kontur, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Vibia Kontur 6416

Lampa ścienna Vibia Kontur 6416

Wypukła lampa ścienna z abażurem ma otwartą ramę osadzoną w diodach LED, która zawiera odbłyśnik wykonany z zaokrąglonej blachy. Czarna ramka jest przymocowana do ściany i rzuca rozproszoną poświatę, która przywodzi na myśl padające światło. Dyfuzor z poliwęglanu Korpus: aluminium Odbłyśnik: aluminium Skrzynka kierowcy: aluminium Właściwości elektryczne 1 × TAŚMA LED 27,9W 750mA Led 2700K CRI >90 2907 lm 104 lm/W W zestawie sterownik: CC - Prąd stały 750 mA 50/60Hz Dane fotometryczne Wydajność: 45,27 lm/W System koordynacji: CG Całkowity strumień: 1443,83 lm Wartość maksymalna: 451,32 cd Zapewniając oprawę dla światła, kinkiet Kontur jest elegancki ustawienie sceny dla liniowego źródła światła. Kinkiet o dużej skali jest zdefiniowany przez elegancką czarną ramę osadzoną w diodach LED. W połączeniu z ręcznie dmuchanym dyfuzorem z opalizującego szkła lub zaokrąglonym metalowym odbłyśnikiem, czyste bryły równoważą się w graficznej, geometrycznej architekturze. Dzięki cylindrycznemu szklanemu dyfuzorowi lampa Kontur generuje ciepły, 360-stopniowy blask niczym z ognia. W połączeniu z zakrzywionym arkuszem odbłyśnika nadaje on wrażenie padającego światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek