SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Stellar Works Haro Zobacz większe

Lampa wisząca Stellar Works Haro

KOD: 250sdHA-P110

ID: 93367

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSpace Copenhagen
ProducentStellar Works
MateriałStal malowana proszkowo
MateriałMetal
MateriałSzkło opalowe
MateriałStal
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaChiny

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stellar Works Haro

Lampa wisząca LED

Projektant: Space Copenhagen
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: HA-P110

Dane techniczne

szer. 500 x gł. 500 x wys. 450 mm

Opis

Haro to lampa wisząca LED.

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED: Zintegrowana, nieprzyciemniana dioda LED 18W/1075lm
ŚCIEMNIACZ: Nieściemnialna dioda LED 18W
TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k( ccc333)CERTYFIKATY: ETL(24VDC, 0,67A), CE(24VDC, 0,67A), CCC(24VDC, 0,67A)
DŁUGOŚĆ KABLA: 3m.

Kolekcja oświetlenia Stellar Works Haro ( bbb222) – zaprojektowana przez Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z motywem industrialnym. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła do przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.

Opracowując swoje kolekcje oświetlenia, Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Space Copenhagen

Space Copenhagen - zdjęcie projektantaSpace Copenhagen – założona w 2005 roku przez Signe Bindslev Henriksen i Petera Bundgaarda Rützou, absolwentów Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych, School of Architecture – znana jest z przeciwstawiania się nawykom i wykorzystywania szczerej osobistej wizji w swoich projektach.
Projekty SPACE Copenhagen zwróciło uwagę na wszystko, od wystroju wnętrz, przez meble i wyrafinowane przedmioty codziennego użytku, a także instalacje artystyczne i kierownictwo artystyczne.
Te różnorodne obszary szczególnie odzwierciedlają ich zdolność do przekraczania wielu ról i stosowania ich emocjonalna metoda pracy z wieloma projektami lub produktami.
Projektowanie wnętrz dla niektórych z najbardziej wpływowych restauracji na świecie, takich jak najlepsza na świecie restauracja NOMA, Geranium, której właścicielem jest zwycięzca Bóchuse D'or Rasmus Kofoed i nowicjusz Geist, prowadzony przez Szef kuchni Bo Bech z gwiazdką Michelin, są razem z obiektami dla Georga Jensena, Fredericia Furniture i Mater.

Filmy

Tagi

GWIEZDNE DZIEŁA, Kosmiczna Kopenhaga, Haro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Szklane lampy wiszące, Stal malowana proszkowo Lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła opalowego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Stellar Works Haro

Lampa wisząca Stellar Works Haro

Haro to lampa wisząca LED. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED: Zintegrowana, nieprzyciemniana dioda LED 18W/1075lm Ściemnianie: Nieprzyciemniana dioda LED 18W TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k CERTYFIKATY: ETL(24VDC, 0,67A), CE(24VDC, 0,67A), CCC(24VDC, 0,67A) DŁUGOŚĆ KABLA: 3m. Kolekcja oświetlenia Stellar Works Haro – projektowana by Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z motywem industrialnym. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła w przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. O projekcie swoich kolekcji oświetleniowych firma Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek