SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Stellar Works Haro Zobacz większe

Lampa ścienna Stellar Works Haro

KOD: 250sdHA-W110

ID: 106108

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSpace Copenhagen
ProducentStellar Works
Kraj pochodzeniaChiny

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stellar Works Haro

Kinkiet LED

Projektant: Space Copenhagen
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: HA-W110

Dane techniczne

szer. 300 x gł. 415 x wys. 220 mm

Opis

Haro to kinkiet LED.

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED: Zintegrowana, ściemniana dioda LED 1-12w/1075lm
ŚCIEMNIACZ: Ściemniana dioda LED 1-12w
TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k( ccc333)CERTYFIKATY: ETL(24VDC, 0.5A), CE(24VDC, 0.5A), CCC(24VDC, 0.5A)
DŁUGOŚĆ KABLA: 2m

Kolekcja oświetlenia Stellar Works Haro (bbb222 )– zaprojektowana przez Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z industrialnym motywem. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła do przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.

Opracowując swoje kolekcje oświetlenia, Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Space Copenhagen

Space Copenhagen - zdjęcie projektantaSpace Copenhagen – założona w 2005 roku przez Signe Bindslev Henriksen i Petera Bundgaarda Rützou, absolwentów Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych, School of Architecture – znana jest z przeciwstawiania się nawykom i wykorzystywania szczerej osobistej wizji w swoich projektach.
Projekty SPACE Copenhagen zwróciło uwagę na wszystko, od wystroju wnętrz, przez meble i wyrafinowane przedmioty codziennego użytku, a także instalacje artystyczne i kierownictwo artystyczne.
Te różnorodne obszary szczególnie odzwierciedlają ich zdolność do przekraczania wielu ról i stosowania ich emocjonalna metoda pracy z wieloma projektami lub produktami.
Projektowanie wnętrz dla niektórych z najbardziej wpływowych restauracji na świecie, takich jak najlepsza na świecie restauracja NOMA, Geranium, której właścicielem jest zwycięzca Bóchuse D'or Rasmus Kofoed i nowicjusz Geist, prowadzony przez Szef kuchni Bo Bech z gwiazdką Michelin, są razem z obiektami dla Georga Jensena, Fredericia Furniture i Mater.

Filmy

Tagi

GWIEZDNE DZIEŁA, Kosmiczna Kopenhaga, Haro, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Szklane kinkiety, Stal malowana proszkowo Kinkiety, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Stellar Works Haro

Lampa ścienna Stellar Works Haro

Haro to kinkiet LED. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED: Zintegrowana, ściemniana dioda LED 1-12w/1075lm Ściemnianie: ściemnialna dioda LED 1-12w TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k Certyfikaty: ETL (24VDC, 0.5A), CE (24VDC, 0.5A), CCC (24VDC, 0.5A) Największa Długość kabla: 2m Stellar Works ' s kolekcji oświetlenia Haro - zaprojektowana przez Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z motywem industrialnym. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła w przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. O projekcie swoich kolekcji oświetleniowych firma Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek