SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Stellar Works Haro Zobacz większe

Lampa stołowa Stellar Works Haro

KOD: 250sdHA-TL110

ID: 114934

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSpace Copenhagen
ProducentStellar Works
Kraj pochodzeniaChiny

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stellar Works Haro

Lampa stołowa LED

Projektant: Space Copenhagen
Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: HA-TL110

Dane techniczne

szer. 300 x gł. 300 x wys. 410 mm

Opis

Haro to lampa stołowa LED.

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: Zintegrowana dioda LED, ściemniana dioda LED 1-8w/780lm
ŚCIEMNIACZ: ściemniana dioda LED 1-8w
TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k( ccc333)CERTYFIKATY: ETL(24VDC, 0.5A), CE(24VDC, 0.5A), CCC(24VDC, 0.5A)
DŁUGOŚĆ KABLA: 2m

Kolekcja oświetlenia Stellar Works Haro (bbb222 )– zaprojektowana przez Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z industrialnym motywem. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła do przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej.

Opracowując swoje kolekcje oświetlenia, Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Space Copenhagen

Space Copenhagen - zdjęcie projektantaSpace Copenhagen – założona w 2005 roku przez Signe Bindslev Henriksen i Petera Bundgaarda Rützou, absolwentów Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych, School of Architecture – znana jest z przeciwstawiania się nawykom i wykorzystywania szczerej osobistej wizji w swoich projektach.
Projekty SPACE Copenhagen zwróciło uwagę na wszystko, od wystroju wnętrz, przez meble i wyrafinowane przedmioty codziennego użytku, a także instalacje artystyczne i kierownictwo artystyczne.
Te różnorodne obszary szczególnie odzwierciedlają ich zdolność do przekraczania wielu ról i stosowania ich emocjonalna metoda pracy z wieloma projektami lub produktami.
Projektowanie wnętrz dla niektórych z najbardziej wpływowych restauracji na świecie, takich jak najlepsza na świecie restauracja NOMA, Geranium, której właścicielem jest zwycięzca Bóchuse D'or Rasmus Kofoed i nowicjusz Geist, prowadzony przez Szef kuchni Bo Bech z gwiazdką Michelin, są razem z obiektami dla Georga Jensena, Fredericia Furniture i Mater.

Filmy

Tagi

GWIEZDNE DZIEŁA, Kosmiczna Kopenhaga, Haro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Szklane lampy stołowe, Stal malowana proszkowo Lampy stołowe, Szkło opalowe Lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Stellar Works Haro

Lampa stołowa Stellar Works Haro

Haro to lampa stołowa LED. ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: LED Zintegrowana, ściemnialna LED 1-8w/780lm ŚCIEMNIACZ: LED ściemniana 1-8w TEMPERATURA KOLOROWA: 2700k CERTYFIKATY: ETL(24VDC, 0.5A), CE(24VDC, 0.5A), CCC(24VDC, 0.5A) DŁUGOŚĆ KABLA: 2m Kolekcja oświetlenia Stellar Works Haro – projekt: Space Copenhagen – to delikatna i sugestywna kolekcja lamp z motywem industrialnym. Nazwa Haro pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego „Halo” i składa się z wyrafinowanego, pływającego klosza z opalizującego szkła, umieszczonego na smukłej, matowej, metalowej podstawie malowanej proszkowo. Dostępne w wielu konfiguracjach Haro tworzy jarzącą się, nastrojową warstwę światła w przestrzeni mieszkalnej lub komercyjnej. O projekcie swoich kolekcji oświetleniowych firma Space Copenhagen mówi: „Zasadniczo każdy mebel jest osadzony w funkcjonalnym programie, który wszyscy instynktownie rozpoznajemy i uznajemy. Staramy się być uważni i reagować na małe sposoby, w jakie te typologie ewoluują w czasie, jak zastosowania mogą się zmieniać lub zmieniać, jednocześnie pracując nad tym, aby kawałek miał pewną jakość rzeźbiarską. Proces nie jest liniowy, ale jeden nieustannie informuje drugiego”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek