SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Herman Miller Tuxedo Zobacz większe

Ławka Herman Miller Tuxedo

KOD: 250sdhermanmillertuxedo

ID: 134500

Rodzaj meblaŁawka
ProjektantBassamFellows
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Tuxedo

Ławka skórzana tapicerowana

Rodzaj: Ławka
Projektant: BassamFellows

Opis

Zaprojektowane, aby oferować hojną platformę do siedzenia bez wizualnego przytłaczania otoczenia, ławki Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która mieści różne projekty, od jednomiejscowej otomany po ekspansywną ławkę muzealną. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym siedziskami wypoczynkowymi i sofami.
Wsparte na wąskich stalowych nogach, które są dostępne w sześciu metalowych wykończeniach, Ławki Tuxedo wycinają niski i elegancki profil dzięki doskonale dopasowanej tapicerce, która pokrywa smukłe poduszki z pianki o podwójnej gęstości. Każdy element jest dostępny w pełnej gamie tapicerki z pikowaniem lub bez.
Elastyczne i funkcjonalne ławki Tuxedo można skonfigurować tak, aby pasowały do ​​wielu przestrzeni, w tym do gabinetów kierowniczych, zwykłych sal konferencyjnych, holu i recepcji. do salonów i pomieszczeń mieszkalnych.

Filmy

Tagi

Herman Miller, BassamFellows, Smoking, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, Siedzenia do ław, Ławki, Siedziska do ław, Ławki do wnętrz w stylu współczesnym, Skórzane ławki do wnętrz, Tapicerowane ławki do w

Napisz opinię

Ławka Herman Miller Tuxedo

Ławka Herman Miller Tuxedo

Zaprojektowane, aby oferować hojną platformę do siedzenia bez wizualnego przytłaczania otoczenia, ławki Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która mieści różne projekty, od jednomiejscowej otomany po ekspansywną ławkę muzealną. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym siedzisk...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek