SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Herman Miller Tuxedo Zobacz większe

Sofa Herman Miller Tuxedo

KOD: 250sdhermanmillertuxedo

ID: 134496

Rodzaj meblaSofa
ProjektantBassamFellows
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Tuxedo

3 osobowa sofa z tkaniny

Rodzaj: Sofa
Projektant: BassamFellows

Opis

Zaprojektowane, aby zakotwiczyć przestrzenie wypoczynkowe bez wizualnego przytłaczania ich otoczenia, sofy Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która pozwala na różne projekty, od dwumiejscowej kanapy po ekspansywny segment narożny. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym podnóżkami, ławkami i siedziskami wypoczynkowymi.
Wsparta na wąskich stalowych nogach, które są dostępne w wielu metalowych wykończeniach, sofa Tuxedo tnie niski i elegancki profil dzięki poziomemu pasowi utworzonemu przez plecy i (opcjonalnie) ramiona. Wyraźnie skrojona tapicerka pokrywająca smukłe poduszki z pianki o podwójnej gęstości dodatkowo podkreśla lekkość konstrukcji. Każdy element jest dostępny w pełnej gamie tapicerki z pikowaniem lub bez.
Elastyczne i funkcjonalne sofy Tuxedo można skonfigurować tak, aby pasowały do ​​wielu przestrzeni, w tym do gabinetów kierowniczych, zwykłych sal konferencyjnych, holu i recepcji. do salonów i przestrzeni mieszkalnych.

Filmy

Tagi

Herman Miller, BassamFellows, Smoking, Sofy i fotele, Sofy, Meble do budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy 3-osobo

Napisz opinię

Sofa Herman Miller Tuxedo

Sofa Herman Miller Tuxedo

Zaprojektowane, aby zakotwiczyć przestrzenie wypoczynkowe bez wizualnego przytłaczania ich otoczenia, sofy Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która pozwala na różne projekty, od dwumiejscowej kanapy po ekspansywny segment narożny. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym pod...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek