SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Herman Miller Tuxedo Zobacz większe

Sofa Herman Miller Tuxedo

KOD: 250sdhermanmillertuxedo

ID: 134497

Rodzaj meblaSofa
ProjektantBassamFellows
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Tuxedo

Sofa 2-osobowa z tkaniny

Rodzaj: Sofa
Projektant: BassamFellows

Opis

Zaprojektowane, aby zakotwiczyć przestrzenie wypoczynkowe bez wizualnego przytłaczania ich otoczenia, sofy Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która pozwala na różne projekty, od dwumiejscowej kanapy po ekspansywny segment narożny. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym podnóżkami, ławkami i siedziskami wypoczynkowymi.
Wsparta na wąskich stalowych nogach, które są dostępne w wielu metalowych wykończeniach, sofa Tuxedo tnie niski i elegancki profil dzięki poziomemu pasowi utworzonemu przez plecy i (opcjonalnie) ramiona. Wyraźnie skrojona tapicerka pokrywająca smukłe poduszki z pianki o podwójnej gęstości dodatkowo podkreśla lekkość konstrukcji. Każdy element jest dostępny w pełnej gamie tapicerki z pikowaniem lub bez.
Elastyczne i funkcjonalne sofy Tuxedo można skonfigurować tak, aby pasowały do ​​wielu przestrzeni, w tym do gabinetów kierowniczych, zwykłych sal konferencyjnych, holu i recepcji. do salonów i przestrzeni mieszkalnych.

Filmy

Tagi

Herman Miller, BassamFellows, Smoking, Sofy i fotele, Sofy, Meble do budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy dwuosob

Napisz opinię

Sofa Herman Miller Tuxedo

Sofa Herman Miller Tuxedo

Zaprojektowane, aby zakotwiczyć przestrzenie wypoczynkowe bez wizualnego przytłaczania ich otoczenia, sofy Tuxedo są precyzyjnie proporcjonalne i niezwykle szczegółowe. Oparte są na modułowej siatce, która pozwala na różne projekty, od dwumiejscowej kanapy po ekspansywny segment narożny. Siatka pozwala również na łatwe łączenie dowolnej sofy Tuxedo z innymi elementami z gamy Tuxedo, w tym pod...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek