SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Driade Meridiana Zobacz większe

Stołek Driade Meridiana

KOD: 250sddriademeridiana

ID: 132674

Rok produkcji2003
Rodzaj meblaStołek
ProjektantChristophe Pillet
ProducentDriade

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Driade Meridiana

Obrotowy stołek z poliwęglanu z oparciem

Rodzaj: Stołek
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2003

Dane techniczne

fisso/stałe: 57 x 58 x h. 105 cm; seduta / siedzisko godz. 60 cm; 
girevole basso / krętlik, niski: 57 x 58 x h. 107 cm; seduta / siedzisko godz. 67 cm;
girevole alt / krętlik, wys. 57 x 58 x wys. 117 cm; seduta / siedzisko godz. 77 cm

Opis

Obrotowy niski lub wysoki stołek. Konstrukcja stalowa chromowana lub konstrukcja stalowa malowana na czarno matowo. kubełek dostępny w wersji:
- poliwęglan w całości tapicerowany skórą w technologii próżniowej
- poliwęglan w kolorze białym lub czarnym
- poliwęglan transparentny: przezroczysty lub przydymiony szary.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Tagi

Driade, Christophe Pillet, Meridiana, Stoły i krzesła, Stołki, Meble restauracyjne i kawiarnie, Stołki barowe, stołek, Stołek barowy, Stołki w stylu współczesnym, Stołki z poliwęglanu (PC), podnóżek, Stołki z oparciem, Stołki barowe w stylu współczes

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek