SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Driade Meridiana Zobacz większe

Stół Driade Meridiana

KOD: 250sddriademeridiana

ID: 132676

Rodzaj meblaStół
ProjektantChristophe Pillet
ProducentDriade

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Driade Meridiana

Okrągły stół jesionowy

Rodzaj: Stół
Projektant: Christophe Pillet

Dane techniczne

ø 100 - 120 cm
h. 73 cm

90 x 90 x wys. 73 cm

Opis

Stół Meridiana wywodzi się z najlepszego krzesła obieżyświata, zmodernizowanego w tym roku z solidnymi drewnianymi nogami. archetyp kawiarni lub stołu domowego, pokazuje cenną równowagę między okrągłym blatem z płyty wiórowej a ramą i nogami z litego drewna. Mieszankę gliny w kolorze masy wygładza się na wierzchu ręcznie za pomocą skrobaka. estetykę stołu wyróżnia cieniowane, ręcznie robione wykończenie jego blatu. Dostępny w kolorach: czerwień wulkaniczna, czerń lawy i szampański.

Stół z konstrukcją i nogami z litego drewna jesionu naturalnego lub lakierowanego na kolor grafitowy. Blaty z drobin drewna ze ściętymi, półeliptycznymi krawędziami z powierzchnią wykończoną ręcznie za pomocą szpatułki z kolorowej masy na bazie gliny. Niuanse ręcznej aplikacji charakteryzują estetykę produktu. Końcowa obróbka sprawia, że ​​produkt jest wodoodporny i odporny na plamy. Dostępna w kolorach: czerwonym, smolistym i szampańskim. do użytku wewnątrz.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Tagi

Driada, Christophe Pillet, Meridiana, Stoły i krzesła, Stoły, stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły drewniane, Stoły z litego drewna, Stoły jesionowe, Stoły z materiałów ceramicznych, Stoły gliniane, Stoły do ​​salonu, Stoły okrągłe, Stoły do ​​jad

Napisz opinię

Stół Driade Meridiana

Stół Driade Meridiana

Stół Meridiana wywodzi się z najlepszego krzesła obieżyświata, zmodernizowanego w tym roku z solidnymi drewnianymi nogami. archetyp kawiarni lub stołu domowego, pokazuje cenną równowagę między okrągłym blatem z płyty wiórowej a ramą i nogami z litego drewna. Mieszankę gliny w kolorze masy wygładza się na wierzchu ręcznie za pomocą skrobaka. estetykę stołu wyróżnia cieniowane, ręcznie robione...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek