SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Driade Meridiana Zobacz większe

Krzesło Driade Meridiana

KOD: 250sddriademeridiana

ID: 132666

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChristophe Pillet
ProducentDriade

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Driade Meridiana

Obrotowe krzesło z poliwęglanu z pięcioramienną podstawą na kółkach

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2015

Opis

Fotel na miękkich kółkach. Konstrukcja z polerowanego odlewu aluminiowego z regulacją wysokości. Obudowa dostępna w kolorze:
- poliwęglan w kolorze białym lub czarnym
- poliwęglan transparentny: przezroczysty lub przydymiony szary.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Tagi

Driade, Christophe Pillet, Meridiana, Krzesła, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Stoły i krzesła, krzesło, krzesło biurowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z poliwęglanu (PC), Krzesła plastikowe, Krzesła obrotowe, Krzesła na kółkach, Krzesła z po

Napisz opinię

Krzesło Driade Meridiana

Krzesło Driade Meridiana

Fotel na miękkich kółkach. Konstrukcja z polerowanego odlewu aluminiowego z regulacją wysokości. Obudowa dostępna w kolorze: - poliwęglan w kolorze białym lub czarnym - poliwęglan transparentny: przezroczysty lub przydymiony szary...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek