SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zagłówek Boca do Lobo Coolors Lapiaz Black Zobacz większe

Zagłówek Boca do Lobo Coolors Lapiaz Black

KOD: 250sdbocadolobocoolorslapiazblack

ID: 128878

Rodzaj meblaZagłówek
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Coolors Lapiaz Black

Tapicerowany aksamitny zagłówek

Rodzaj: Zagłówek

Dane techniczne

W 400 CM | 157.4 IN
L 25 CM | 9.8 IN
H 120 CM | 47.2 IN

Opis

Zagłówek Lapiaz przenosi wyjątkowy kunszt i luksusowy design na nowy wymiar. Organiczne cechy tego tapicerowanego zagłówka uzyskuje się poprzez ręczne dopasowanie polerowanego na złoto mosiądzu w aksamitną strukturę. Na życzenie można dodać łóżko z platformą, które może pomieścić różne rodzaje materacy.
Nowa współczesna wersja wygodnych i eleganckich sypialni.

CECHY PRODUKTU
Konstrukcja drewna z odlewem mosiężne detale kute ręcznie, obite aksamitem z pianką wewnątrz, wykończone ramką z polerowanego mosiądzu.
Konstrukcja umożliwia umieszczenie gniazdka elektrycznego po bokach. Może zawierać USB do ładowania.

SZTUKI I TECHNIKI
Intarsja, cięcie metalu, młotkowanie mosiądzu, tapicerka.

MATERIAŁY I WYKOŃCZENIA
Drewno, pianka , Tapicerka, Polerowany Mosiądz Młotkowy, Polerowany Mosiądz.

Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcjiCOOLORS. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, chłodnice, Miejsce do spania i sypialnie dla dzieci, Zagłówki, Zagłówek, Zagłówki w stylu współczesnym, Zagłówki z tkaniny, aksamitne zagłówki, Zagłówki tapicerowane

Napisz opinię

Zagłówek Boca do Lobo Coolors Lapiaz Black

Zagłówek Boca do Lobo Coolors Lapiaz Black

Zagłówek Lapiaz przenosi wyjątkowy kunszt i luksusowy design na nowy wymiar. Organiczne cechy tego tapicerowanego zagłówka uzyskuje się poprzez ręczne dopasowanie polerowanego na złoto mosiądzu w aksamitną strukturę. Na życzenie można dodać łóżko z platformą, które może pomieścić różne rodzaje materacy.Nowa współczesna wersja wygodnych i eleganckich sypialni.CECHY PRODUKTUKonstrukcja drewna z odlewem mosiężne detale kute ręcznie, obite aksamitem z pianką wewnątrz, wykończone ramką z polerowanego mosiądzu.Konstrukcja umożliwia umieszczenie gniazdka elektrycznego po bokach. Może zawierać USB do ładowania.SZTUKI I TECHNIKIIntarsja, cięcie metalu, młotkowanie mosiądzu, tapicerka.MATERIAŁY I WYKOŃCZENIADrewno, pianka , Tapicerka, Polerowany Mosiądz Młotkowy, Polerowany Mosiądz.Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcjiCOOLORS. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek