SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Boca do Lobo Coolors Queens Zobacz większe

Komoda Boca do Lobo Coolors Queens

KOD: 250sdbocadolobocoolorsqueens

ID: 128850

Rodzaj meblaKomoda
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Coolors Queens

Komoda fornirowana drewnem

Rodzaj: Komoda

Dane techniczne

Szerokość/Długość 80 cm (31,5 cala)
Głębokość 56 cm (22 cale)
Wysokość 160 cm (63 cale)
Waga 197 kg
Kubatura 0,48 m3

Opis

Queens highboy to ekskluzywny element do Twojego nowoczesnego salonu lub wyrafinowanej sypialni. Queens wyróżnia się różnorodnością liści z egzotycznego drewna, silną prezencją i odważnym charakterem. Różnorodność wykończeń ewokuje zmysłowość i elegancję, które widać już przy pierwszym spotkaniu Queens. Ciesz się wyjątkowym wrażeniem, jakie ten kawałek może emitować i dlaczego nie zaskoczysz swoich przyjaciół, umieszczając Queens w swoim oryginalnym holu wejściowym. Queens jest wykonany z drewna i szkła hartowanego. Składa się z kompletu szuflad wykończonych tradycyjną intarsją.

Materiały i wykończenia:

Okleina z korzenia oliwnego, fornir palisander, fornir zebrano, fornir topolowy, Bird Eye Fornir, liść orzecha, fornir hebanowy, fornir z topoli, fornir z mirtu i pozłacany mosiądz.

Siła koloru jest fajnym zjawiskiem, które zainspirowało do stworzeniaCOOLORS kolekcja. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, chłodnice, Systemy i jednostki pamięci masowej, Miejsce do spania i sypialnie dla dzieci, komody z szufladami, Komoda, Komody w stylu klasycznym, Drewniane skrzynie z szufladami, Komody z forniru drewnianego, Komody z drewna konstrukcyjnego, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, rzemiosło, Pomysły na wejście, Hol wejściowy

Napisz opinię

Komoda Boca do Lobo Coolors Queens

Komoda Boca do Lobo Coolors Queens

Queens highboy to ekskluzywny element do Twojego nowoczesnego salonu lub wyrafinowanej sypialni. Queens wyróżnia się różnorodnością liści z egzotycznego drewna, silną prezencją i odważnym charakterem. Różnorodność wykończeń ewokuje zmysłowość i elegancję, które widać już przy pierwszym spotkaniu Queens. Ciesz się wyjątkowym wrażeniem, jakie ten kawałek może emitować i dlaczego nie zaskoczysz swoich przyjaciół, umieszczając Queens w swoim oryginalnym holu wejściowym. Queens jest wykonany z drewna i szkła hartowanego. Składa się z kompletu szuflad wykończonych tradycyjną intarsją.Materiały i wykończenia:Okleina z korzenia oliwnego, fornir palisander, fornir zebrano, fornir topolowy, Bird Eye Fornir, liść orzecha, fornir hebanowy, fornir z topoli, fornir z mirtu i pozłacany mosiądz.Siła koloru jest fajnym zjawiskiem, które zainspirowało do stworzeniaCOOLORS kolekcja. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek