SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Witryna Boca do Lobo Coolors Palace Zobacz większe

Witryna Boca do Lobo Coolors Palace

KOD: 250sdbocadolobocoolorspalace

ID: 128849

Rodzaj meblaWitryna
ProducentBoca do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca do Lobo Coolors Palace

Gablota mahoniowa

Rodzaj: Witryna

Dane techniczne

Szerokość/Długość 137 cm (53,9 cala)
Głębokość 61 cm (24 cale)
Wysokość 225 cm (88,6 cala)
Waga 230 kg
Kubatura 2,62 m3

Opis

Historia i dziedzictwo mogą nie być pierwszymi rzeczami, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o współczesnym świecie Boca do Lobo, chociaż gablota Pałac przywołuje na myśl klasyczną epokę XVII wieku, w której przewożono księżniczki w wózkach podobnych do tej eleganckiej gabloty. Pałac to obiekt zreinterpretowany i delikatny kawałek o silnej prezencji, który buduje wyobrażenie tamtych odległych czasów. Jego rama otacza cztery tafle szkła, wsparte na podstawie, która podkreśla ducha mebla. Elegancko wykonany z mahoniu ten element tworzy wyrafinowaną atmosferę dla każdego nowoczesnego wejścia lub jadalni.

Materiały i wykończenia:
Mahoń, szkło dymione, polerowany mosiądz.

Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcjiCOOLORS. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Filmy

Tagi

Boca Do Lobo, chłodnice, Systemy i jednostki pamięci masowej, Witryny, Gablota, Witryny w stylu klasycznym, Witryny z drewna, Metalowe szafki wystawowe, Witryny szklane, Witryny mosiężne, mahoniowe gabloty wystawowe, Meble luksusowe, Unikalne meble, Meble designerskie, Meble z najwyższej półki, Współczesne projektowanie wnętrz, Rzemiosło

Napisz opinię

Witryna Boca do Lobo Coolors Palace

Witryna Boca do Lobo Coolors Palace

Historia i dziedzictwo mogą nie być pierwszymi rzeczami, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o współczesnym świecie Boca do Lobo, chociaż gablota Pałac przywołuje na myśl klasyczną epokę XVII wieku, w której przewożono księżniczki w wózkach podobnych do tej eleganckiej gabloty. Pałac to obiekt zreinterpretowany i delikatny kawałek o silnej prezencji, który buduje wyobrażenie tamtych odległych czasów. Jego rama otacza cztery tafle szkła, wsparte na podstawie, która podkreśla ducha mebla. Elegancko wykonany z mahoniu ten element tworzy wyrafinowaną atmosferę dla każdego nowoczesnego wejścia lub jadalni.Materiały i wykończenia:Mahoń, szkło dymione, polerowany mosiądz.Siła koloru to fajny fenomen, który zainspirował powstanie kolekcjiCOOLORS. Kolory odgrywają ważną rolę w naszym środowisku fizycznym. Wykorzystywane są ze względu na swoją estetykę oraz zdolność wpływania na ludzką psychikę poprzez stymulację zmysłu wzroku. Kolory wywołują wiele emocji i stanów umysłu, z których większość jest subiektywna, jednak niektóre są bardziej uniwersalne, jak zdolność ciepłych kolorów do tworzenia uczucia komfortu i uspokajające działanie chłodnych kolorów. Łącząc wrażenia kolorystyczne z naszą kolekcją, chcemy pobudzić emocje, które pozwolą każdemu, kto styka się z naszymi projektami, utożsamić się z nimi i wprowadzić kolor do swojego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek