SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Andrea Fanfani Opera Zobacz większe

Lampa stołowa Andrea Fanfani Opera

KOD: 250sd962

ID: 118702

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentAndrea Fanfani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Andrea Fanfani Opera

Lampa stołowa

Rodzaj: Lampa stołowa
Kod produktu: 962

Dane techniczne

mm.  ø 50 x 77 h.

Opis

Lampa stołowa z kloszem (L41 Tiffany)

ARCYDZIEŁA WŁOSKIEJ TRADYCJI
Dedykowane rzemiosło i wyrafinowane dekoracje: kolekcja Opera to opowieść o luksusie. Każdy element wyposażenia to arcydzieło najlepszego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonane i zdobione, przepełnione fascynacją kształtami i detalami inspirowanymi XIV-wiecznym stylem florenckim.

Filmy

Tagi

Andrea Fanfani, Opera, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu klasycznym; Lampy stołowe z drewna, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze złotym liściem

Napisz opinię

Lampa stołowa Andrea Fanfani Opera

Lampa stołowa Andrea Fanfani Opera

Lampa stołowa z kloszem (L41 Tiffany) ARCYDZIEŁA WŁOSKIEJ TRADYCJI Dedykowane rzemiosło i wyrafinowane dekoracje: kolekcja Opera to opowieść o luksusie. Każdy element wyposażenia to arcydzieło najlepszego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonane i zdobione, przepełnione fascynacją kształtami i detalami inspirowanymi XIV-wiecznym stylem florenckim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek