KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kominek opalany drewnem z otwartą ścianą Andrea Fanfani Opera Zobacz większe

Kominek opalany drewnem z otwartą ścianą Andrea Fanfani Opera

KOD: 250sd803

ID: 157871

ProducentAndrea Fanfani

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Andrea Fanfani Opera

Kominek opalany drewnem z otwartą ścianą

Dane techniczne

cm. 160 x 60 x 125 godz.

Opis

Kominek (L12 - L04).

ARCYDZIEŁA WŁOSKIEJ TRADYCJI
Dedykowane rzemiosło i dopracowane dekoracje: kolekcja Opera to opowieść o luksusie. Każdy element wyposażenia to arcydzieło najlepszego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonane i zdobione, przepełnione fascynacją kształtami i detalami inspirowanymi XIV-wiecznym stylem florenckim.

Tagi

Andrea Fanfani, Opera, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu klasycznym, Kominki naścienne, Kominki otwarte, Kominki opalane drewnem

Napisz opinię

Kominek opalany drewnem z otwartą ścianą Andrea Fanfani Opera

Kominek opalany drewnem z otwartą ścianą Andrea Fanfani Opera

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek