SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Andrea Fanfani Opera Zobacz większe

Lampa ścienna Andrea Fanfani Opera

KOD: 250sd947/2

ID: 112008

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentAndrea Fanfani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Andrea Fanfani Opera

Kinkiet ze złotym liściem

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: 947/2

Dane techniczne

mm. 36 x 19 x 43 h.

Opis

Kinkiet ścienny (L13)

ARCYDZIEŁA WŁOSKIEJ TRADYCJI
Dedykowane rzemiosło i wyrafinowane dekoracje: kolekcja Opera to opowieść o luksusie. Każdy element wyposażenia to arcydzieło najlepszego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonane i zdobione, przepełnione fascynacją kształtami i detalami inspirowanymi XIV-wiecznym stylem florenckim.

Filmy

Tagi

Andrea Fanfani, Opera, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Lampy ścienne z drewna, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne Gold Leaf, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Andrea Fanfani Opera

Lampa ścienna Andrea Fanfani Opera

Kinkiet ścienny (L13) ARCYDZIEŁA WŁOSKIEJ TRADYCJI Dedykowane rzemiosło i wyrafinowane dekoracje: kolekcja Opera to opowieść o luksusie. Każdy element wyposażenia to arcydzieło najlepszego kunsztu. Całkowicie ręcznie wykonane i zdobione, przepełnione fascynacją kształtami i detalami inspirowanymi XIV-wiecznym stylem florenckim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek