SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Woka Lamps Vienna Cooler Zobacz większe

Lampa stołowa Woka Lamps Vienna Cooler

KOD: 250sd20802

ID: 118265

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChristiane Büssgen
ProducentWoka Lamps Vienna
Kraj pochodzeniaAustria

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Woka Lamps Vienna Cooler

Szklana lampa stołowa LED

Projektant: Christiane Büssgen
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2008
Kod produktu: 20802

Dane techniczne

wys: 35 mm
śr: 50 mm
waga: 6 kg

Opis

Rzeźbiarz oświetleniowy z dmuchanym opalowym szkłem, stojący na perforowanej mosiężnej obręczy z taśmą LED. Może być wypełniony lodem i używany jako schładzacz do napojów - najlepiej szampana lub wódki.

Christiane Büssgen

Christiane Büssgen - zdjęcie projektantaChristiane Büssgen, młoda projektantka niemieckiego pochodzenia, jest dyrektorem kreatywnym producenta oświetlenia Woka (od 2008).
Ukończyła projektowanie produktu na DesignAcademy w Eindhoven i ukończyła studia magisterskie z wzornictwa przemysłowego w Rzymie na IED. Z siedzibą w Wiedniu od 2006 roku, Christiane Büssgen pracuje nad projektami wzorniczymi, począwszy od projektowania sztućców i porcelany, a także akcesoriów modowych.

Tagi

Lampy Woka Wiedeń, Christiane Bussgen, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Szkło opalowe Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED

Napisz opinię

Lampa stołowa Woka Lamps Vienna Cooler

Lampa stołowa Woka Lamps Vienna Cooler

Rzeźbiarz oświetleniowy z dmuchanym opalowym szkłem stojący na perforowanej mosiężnej obręczy z taśmą LED. Może być wypełniony lodem i używany jako schładzacz do napojów - najlepiej szampana lub wódki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek